10 metropolí poznalo „mobilní fronty“. Kvůli iPhonu to však nebylo

A zase ty fronty. Ale moment, letošní iPhone přece ještě nebyl představený. Takže na to tihle kluci čekají? ...holek bylo opravdu jen minimum.

Čekají na OnePlus 2. Mohl bych tu filozofovat o tom, jak tahle mladá firma ve fenoménu front stíhá Apple, ale je zde jeden aspekt, ve kterém asijský nováček amerického mazáka překonává. Fanoušci OnePlus nestojí frontu s vidinou koupě, přichází si nový telefon pouze prohlédnout. Koupí si jej až později na internetu (a to ještě až jim firma přiklepne pozvánku).

OnePlus krátce po premiéře své „Dvojky“ uspořádala deset lokálních premiér (New York, San Francisco, Londýn, Berlín, Paříž, Milán, Nové Dillí, Bangalore a Jakarta). Prvně si telefon prohlédli novináři, pak fandové. Akce se konaly v prostorách partnerů, prodejců, zkrátka v duchu firemní politiky, aby se zbytečně neutrácelo za drahé prostory a pompézní akce.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vyčerpávající report najdete na blogu OnePlus, tady je několik ukázkových fotek.

Témata článku: Oneplus, Apple iPhone 4GB, Oneplus 2

90 komentářů

Nejnovější komentáře

  • sedmej 5. 8. 2015 7:56:16
    kdyby to bylo k vůli iPhonu, to by byl jiný cirkus tady v komentářích. :-)
  • r4in 4. 8. 2015 11:34:22
    "Fanoušci OnePlus nestojí frontu s vidinou koupě, přichází si nový telefon...
  • _John_ 4. 8. 2015 11:11:57
    jeste aby to bylo kvuli ajfounu, kterej si dnes uz kupujou opravdu jen...
Určitě si přečtěte