Do ČR jde Kazam. Zdarma vymění displej a slibuje DVB-T smartphone

Tyto dny jsou plodné na nové značky, které se hrnou na český trh. Včera jsme psali o čínské THL, dnes je to britská Kazam. Ta si dává za cíl narušit stojaté vody globálního trhu s mobilními telefony a pomoci jí k tomu mají kvalitní produkty a nadstandardní péče (alespoň tak se praví v tiskové zprávě). Kazam jistě zaujme tím, že v prvním roce po koupi zařízení bez ptaní a zdarma vymění rozbitý displej. Předinstalovaná aplikace Rescue zase umožní vyřešit softwarový problém v telefonu na dálku vyškolenými techniky firmy.

Klepněte pro větší obrázek 
Poštou pošlete telefon s rozbitým displejem, za týden by se měl vrátit spravený. Více o nadstandardní ochraně displeje najdete na webu.

Kazam na našem trhu začne s modelovými řadami smartphonů Thunder a Trooper, které doplní seniorské telefony řady Life. Všechny typy jsou uvedené na české mutaci webu Kazam.mobi. Kazam bohužel dělá tajnosti s cenami, takže je budete muset hledat u firem Mobil Pohotovost, Electro World a Alza.cz, které už některé modely mají v nabídce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Z webů Kazam.mobi, MP.cz a ElectroWorld.cz. Alza je zatím Kazamu-prázdná.

Zajímavý příslib závěrem: V tiskové zprávě Kazam slibuje, že ještě během srpna představí a na český trh přinese smartphone s integrovaným DVB-T tunerem (příjem digitální televizního a rádiového vysílání).

Témata článku: Kazam, THL, Zdarma

36 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Fre ddy 7. 8. 2014 9:26:57
    HTC ví dobře, proč se jich zbavilo.., jsou to zpátečníci.., co ta RAM?...
  • D.Francis 6. 8. 2014 21:25:08
    Odešli od HTC s cílem dělat lepší smartphony a zatím nic moc, kde je to...
  • Pavel.Mobilmania 6. 8. 2014 17:35:45
    Apple, Microsoft-Nokia, Sony, Xiaomi, Lenovo, tečka. Ne, nezapomněl jsem...
Určitě si přečtěte

5 nejzábavnějších her zdarma pro Android

5 nejzábavnějších her zdarma pro Android

** Hrajete na mobilu? Pak musíte mít tyhle hity ** Nehrajete? Stáhněte si je taky, budou se hodit při volné chvilce ** Jaké jsou vaše nejoblíbenější hry?

12.  4.  2017 | Holčík Tomáš, Kůžel Filip | 18

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 9 tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 9 tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je proces darování aplikace jednoduchý, na Androidu je to složitější

9.  12.  2016 | Chroust Martin | 16