City mobile: nový virtuál sliby nešetří

Narozeninová sleva, sleva za samostatnost, akce o Vánocích, hra ve slevové kostky a třeba tarify pro celou rodinu. Splní City mobile, co slíbil? Startuje 17. července.

Ve středu 17. července představí své služby virtuální operátor City mobile. Slibuje toho opravdu hodně, prostřednictvím svého Facebooku už avizoval například to, že když si jeho služby pořídíte v den svého svátku či narozenin, dostane 20% slevu. Jeho tarify budou předplacené, avšak s alternativou předplácet si z kreditu balíčky. Vydedukovat si můžeme, že tarifů bude mít City mobile vícero. Základní varianta nabídne sazbu 0,60 Kč za volání do vlastní sítě a 1,50 Kč do ostatních sítí. Vadou na kráse je účtování hovorů po celých minutách (60+60).

Klepněte pro větší obrázek
Na webu City mobile se zatím dozvíme jen to, že startuje brzy

Odchozí SMS do vlastní sítě má stát 60 haléřů, do ostatních sítí dvojnásobek. Také u City mobile se bude vyžadovat jakási minimální měsíční útrata ve výši 38 Kč, pokud zákazník nevyužije služby v této hodnotě, bude mu částka odečtena z kreditu. Na druhou stranu bude zákazníkům na přání umožněno pozastavit služby po dobu 84 dní. City mobile slibuje i bohatou datovou nabídku, konkrétně takto:

Pro zákazníka milujícího využívat data bude přichystána výhoda levnějších datových tarifů a také bude k mání tarif zvýhodňující vše, který se bude chovat jako paušál.“

Co se týče tarifů, na svém Facebooku vyzradil operátor, že nabídne tarify pro rodinu, jmenovat se budou příznačně Family. Z jednoho tarifu tak budou moci služby čerpat až čtyři čísla. Cenové hladiny zatím nevíme, ale nejvyšší tarif prý bude stát 1996 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
O soutěže bude postaráno, provoz infolinky bude v létě omezen (obr.: Facebook)

Dále ještě víme, že k mání budou dvě úrovně péče. Ten kdo si vystačí sám s internetovou samoobsluhou, má mít 20% slevu nebo služby navíc. Za hovor s operátorem ale zaplatí 15 Kč. Pokud se vzdá slevy, respektive bonusů, nebude za hovor s operátorem platit nic. A aby toho nebylo málo, slibuje City mobile rovnou vánoční akce: soutěže o vouchery na různé zboží z e-Shopu.

Témata článku: Virtuální operátoři, Hospodaření a finance

47 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Akreol 11. 7. 2013 10:24:45
    Sice je v nabídkách zmatek, ale já jsem rád že už tady není monopol velký...
  • honzatrx 7. 7. 2013 17:20:40
    Takže takhle podobně bude vypadat nabídka každého dalšího virtuála, dokud...
  • Pavel Sychra 7. 7. 2013 16:27:42
    Sliby se slibuji, blazni se raduji :)))))
Určitě si přečtěte

Roky to nešlo, najednou to jde. Virtuálové mají LTE

Roky to nešlo, najednou to jde. Virtuálové mají LTE

** Vodafone pustil do LTE SazkaMobil a Fayn ** O2 pustilo do LTE BleskMobil, OpenCall, Moraviatel, Vinatel a Tesco Mobil ** Proč teď a proč vše v jeden den?

16.  4.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 35

Češi se učí nakupovat mobilem, pomalu dohánějí Evropu

Češi se učí nakupovat mobilem, pomalu dohánějí Evropu

14.  4.  2017 | Pavlovič Radek, E15.cz | 6

Dítě s paušálem může být neřízená střela, za dluhy odpovídají rodiče

Dítě s paušálem může být neřízená střela, za dluhy odpovídají rodiče

** Raději pořiďte dítěti předplacenou kartu, nebo nastavte limity útraty ** Ušetříte si infarkt až zjistíte, že potomek probendil balík ** ČTÚ řešil případ, kdy operátor vymáhal po dítěti dluh 60 tisíc

13.  4.  2017 | Pospíšil Aleš | 34

E-shopy po konci intervencí: Zlevníme, ale až vyprázdníme sklady

E-shopy po konci intervencí: Zlevníme, ale až vyprázdníme sklady

12.  4.  2017 | E15.cz , Lazarevič Arsen | 14