Gorila: „žádnej bullshit“ s nejlepším internetem

Chce být zatraceně cool, prohlašuje o sobě, že má nejlepší mobilní internet a obchází zbytečné papírování. Jde to vůbec dohromady se společností Telefónica?

Silnej operátor, kterej je jedna ruka s O2, kterej je srozumitelnej pro každýho a kterej má signál třeba i v Ratměřicích.

Tak se prezentuje Gorila Mobil, nový virtuál, respektive projekt Telefónicy, který je prostě „cool“ a má super data. Alespoň to o sobě tvrdí... Upovídaní zákazníci ale budou mít Gorilu také rádi, jelikož už za 200 Kč měsíčně můžete s Gorilou volat po 2. minutě zdarma do všech tuzemských sítí a k tomu surfovat. První minuta stojí 2,50 Kč a platí se celá.

Klepněte pro větší obrázek
Gorila vám pošle SIM zdarma, stačí říct... (obr.: gorilamobil.cz)

Gorila nabízí předplacenku i paušál. Základní minuta u předplacenky vychází na 2,50 Kč/min. s účtováním 60+1, 1,50 Kč za textovku a 50 MB dat na den za 20 Kč. Gorilu můžete používat jen takto nebo si za 200 Kč přikoupíte balíček Easy, který obsahuje ono volání po druhé minutě zdarma a k tomu 0,5 GB dat. Stejné parametry má paušál jménem Easy, cena v tomto případě 200 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Gorila má i mobilní aplikaci. Zatím jen pro Android, ale brzy by měly přibýt i verze pro Apple iOS a Windows Phone.

Easy, nebo raději Pro?

Druhý tarif, který má jen paušální podobu nabídne opět volání do 2. minutě zdarma plus 5 GB dat za 480 Kč měsíčně. U obou tarifů platí následující výhoda: data si můžete dokoupit, a to celkem třikrát vždy za polovinu předchozí ceny. A ještě jedno upozornění pro ty, kteří jsou prostě „free“ a sem tam jim ulítne nějaký ten termín – volání po druhé minutě zdarma platí za předpokladu, že platíte faktury včas. U kreditu musíte zase zajistit dostatek financí na kartě v den obnovy balíčku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Stručný ceník nového virtuála najdete, kompletní ceník je ke stažení zde v PDF (obr.: gorilamobil.cz)

Mimochodem SIM kartu vám Gorila pošle na přání zdarma. Dle obchodních podmínek provozuje Gorilu přímo Telefónica, prakticky nejde o virtuálního operátora, ale o další přebarvený tarif síťového operátora jako je například BleskMobil, kde také zákazníci O2 volají do sítě Gorily jako do vlastní sítě. Jedno se ale Gorile musí nechat, má opravdu originální web GorilaMobil.cz, elegantně se vyhýbá formalitám například u obchodních podmínek a mluví řečí, které rozumí každý. Líbí se vám Gorila?

 

Gorila se vyhýbá formalitám a obstrukcím. Proč to u Telefóniky celé roky nešlo?

 

Témata článku: Virtuální operátoři, O2, Nákup a ceny, Hospodaření a finance

84 komentářů

Nejnovější komentáře

  • tosainu 20. 7. 2014 11:47:55
    Tak nám O2 zrušilo TARIF PRO pro Gorilla Mobile! 3-[
  • HopXXII 31. 3. 2014 12:04:35
    Promiňte, ale nejlepší internet nemá. Ten má stále Tesco Mobile (1 GB za...
  • baytik 18. 3. 2014 15:50:34
    Dobre vybrane jmeno - popularni obzvlaste mezi slovenskymi zakazniky ;-)
Určitě si přečtěte

Honor 8 Pro zahájil svou českou cestu. Je krásný, ale příliš drahý

Honor 8 Pro zahájil svou českou cestu. Je krásný, ale příliš drahý

** Na začátku května jde do prodeje nový vlajkový model čínského Honoru ** Zařízení má prvotřídní výbavu i design ** Na poměry značky ale zaskočí možná až příliš odvážná cena

27.  4.  2017 | Láska Jan | 59

O2 nabídne rodinný tarif. Slibuje úsporu 35 % nákladů

O2 nabídne rodinný tarif. Slibuje úsporu 35 % nákladů

** Tři neomezené tarify s 9 GB a televize vyjde na dva tisíce ** Čtvrtou SIM s 3 GB je možné dokoupit za ďábelských 666 Kč ** Stejně jako Vodafone „tlačí“ O2 víc služeb za nižší jednotkovou cenu

27.  4.  2017 | Kůžel Filip, Pospíšil Aleš | 32