T-Mobile uvádí nový, levnější a jednodušší Twist

Starší tarify mají skončit, stejně tak možnost zvolit si výhodu za dobití. Těšit se můžeme na nový tarif Našim+ s voláním do sítě T-Mobile za 1,50 Kč/min.

Od dubna chystá T-Mobile velké změny v nabídce předplacených služeb. Nabídne nový tarif Twist Našim+ a některé starší tarify naopak zruší. Cílem je zjednodušení nabídky. Nový tarif přinese výhodu v podobě volání do vlastní sítě za 1,50 Kč, ale jen za podmínky dobití alespoň za 300 Kč. Volání za půl druhé koruny za minutu do vlastní sítě pak vydrží následující měsíc. Cena do ostatních sítí ale nepotěší: tři koruny a padesát haléřů v každém případě.

Pokud nedobijete, vyskočí cena za volání do vlastní sítě o sedmdesát haléřů na 2,20 Kč/min. Ve skutečnosti ale zákazník utratí ještě více, a to kvůli účtování hovorů po celých minutách (60+60). Tento způsob účtování hovorů v praxi prodražuje inzerovanou cenu minuty zhruba o třetinu v závislosti na délce hovorů – čím více máte kratších hovorů, tím je zdražení větší. Odeslání SMSky stojí u tarifu Twist Našim+ 1,50 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Výhoda volání za 1,50 Kč/min. do vlastní sítě bude brzy pro všechny Twistaře. Aktuální spektrum odměn bude v rámci zjednodušování zrušeno (obr. shutterstock.com)

Nový tarif si od 1. dubna mohou aktivovat i stávající předplacenkáři. Pro Twist Našim+ stačí poslat na číslo 4603 SMS ve tvaru CHCI NASIMPLUS, pro aktivaci nové výhody, kterou lze kombinovat se všemi aktuálně nabízenými tarify, pak ve tvaru NASIM SAZBA.

Zjednodušování a sjednocování

Twistaři, kteří jako svou odměnu za dobití zatím volili noční volání do vlastní sítě zdarma, bezplatný internet v mobilu nebo 1+1 SMS zdarma ale ze zjednodušování radost mít nebudou. Od 31. května tyto výhody T-Mobile zruší a každého odmění automaticky voláním do vlastní sítě za 1,50 Kč.

Tím ale zjednodušování nekončí, dojde také k ukončení některých starších tarifů a balíčků Twist a rodinných nabídek – například tarifů a zvýhodnění Rodina, které mohou využívat paušální i Twist zákazníci.

Klepněte pro větší obrázek
Za dobití si můžete zvolit jednu z odměn, tedy do konce května...  (obr.: t-mobile.cz)

Důvod vysvětluje Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro segment domácností: „V dnešní době, kdy nabízíme paušální tarify s cenou již od 249 Kč měsíčně s neomezeným voláním a SMS v rámci T-Mobile, již tyto služby nemají opodstatnění. Klientům proto doporučujeme přechod na nejnovější tarify, případně aktivaci služby Sponzor.

Operátor slibuje, že bude všechny zákazníky, jichž se uvedené rušení starých tarifů či balíčků týká, včas a dostatečně informovat a nabídne jim novou službu.

Témata článku: T-Mobile, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, Twist

65 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Arismendo 2. 7. 2014 0:54:20
    nové tarify ruší vše stačí napsat na 4603 POSLEDNIKAPKA pak zavolat na...
  • honzatrx 1. 4. 2014 0:57:01
    Tímto krokem T-Mobile sleduje dvě věci. 1) Chce přinutit cenovými pákami...
  • Martin Marcek 31. 3. 2014 10:21:09
    Kde to berete ty krásné ženy ;-) Co jsou vždycky u článků o operátorech :-P
Určitě si přečtěte

Vodafone má exkluzivitu na LG G6. Levněji ji neseženete [ceník]

Vodafone má exkluzivitu na LG G6. Levněji ji neseženete [ceník]

** Už v dubnu přibyl v nabídce operátora Samsung Galaxy S8 ** Až 2 500 Kč slevil Vodafone u všech paměťových verzí iPhonu SE ** Kdo upíše duši, ten získá slevu na telefon ve výši 2 000 Kč

Včera | Pospíšil Aleš | 6

Honor 8 Pro zahájil svou českou cestu. Je krásný, ale příliš drahý

Honor 8 Pro zahájil svou českou cestu. Je krásný, ale příliš drahý

** Na začátku května jde do prodeje nový vlajkový model čínského Honoru ** Zařízení má prvotřídní výbavu i design ** Na poměry značky ale zaskočí možná až příliš odvážná cena

27.  4.  2017 | Láska Jan | 61