COOP: Vše dobré a volání navíc [exkluzivně]

Své služby rozjednou družstevníci až za několik dní, my však už dnes mnohé víme. Třeba to, že za nákupy zboží dostanete 20% slevu na volání a SMS.

Vše dobré a telekomunikační služby navíc začne už od příštího týdne nabízet (nejen) svým zákazníkům síť družstevních prodejen COOP. Svou nabídku odhalí v pondělí, my však už dnes známe některé dílčí detaily. Nový virtuál bude využívat infrastrukturu Vodafonu a těžit bude pochopitelně ze své vlastní sítě 2 800 maloobchodních prodejen po celé ČR. Tím hlavním trumfem bude sleva na volání a SMS pro stálé zákazníky, dále pak účtování po sekundách (1+1), dobíjení od 150 Kč...

V tuto chvíli víme, že tarify budou tři – dva paušály bez úvazku a jedna předplacenka. Ta nabídne cenu minuty od 2 Kč a SMS od 1,20 Kč. V obou případech už je započtena sleva pro zákazníky COOPu, běžné sazby činí 2,50 Kč/min. a 1,50 Kč za odeslanou textovku. Družstevníci z COOP Mobil slibují uspokojit i poptávku po datech a roaming pro volání ze zahraničí. Na podrobnosti o paušálních tarifech a nabídce dat si však budeme muset ještě pár dní počkat.

Rohlíky, mléko a nová SIM

Víme ale jak bude fungovat princip, na jehož základě bude nakupujícím přiznána pětinová sleva na volání a SMS. Stačí, když nakoupíte v daném týdnu zboží alespoň za 100 Kč a další týden voláte se slevou. Nesmíte však zapomenout kartičku s čárovým kódem, kterou je potřeba mít u sebe při placení, zapomnětlivci pak mohou nárok uplatnit odesláním SMS s aktivačním kódem. Pokud tak alespoň jednou týdně nakoupíte nad 100 Kč, máte pořád slevu 20%.

Klepněte pro větší obrázek
SIM karty COOP Mobilu připomenou motiv televizních zpívánek z dob dávno minulých

Nespornou výhodou COOP Mobile je účtování hovorů po sekundách od okamžiku sestavení hovoru, toto účtování je totiž jediné férové, jelikož neplatíte nic navíc. Záměr soustředit se na segment zákazníků, kteří zase tolik neutrácejí, demonstruje COOP Mobil možností dobít kredit už za 150 Kč - kde jinde než na pokladnách prodejen COOP. Další možností bude dobití online, či pomocí starých dobrých kupónů.

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (SČMSD) sdružuje 53 spotřebních družstev, z toho 47 obchodních, která provozují dohromady téměř 2 800 prodejen s celkovou prodejní plochou okolo 400 000 m2 a zaměstnávají na 15 tisíc lidí. Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP.

Témata článku: Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Hospodaření a finance

43 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Karel Jiný 31. 10. 2013 22:59:27
    Asi se půjdu optat místní baby kořenářky, kdy si založí virtuála...
  • intago 31. 10. 2013 7:47:23
    zdá se mi to nevýhodné. Podle mne je daleko...
  • Kott02 30. 10. 2013 21:45:18
    není těch virtualu už nějak moc? :-/
Určitě si přečtěte

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

** V časech bídného 3G naučili operátoři zákazníky data nevyužívat ** Draho je i jinde, nás sráží nízká kupní síla a podhodnocená koruna ** Premiantem je Finsko, ruku si můžeme podat s Němci a Belgičany

Včera | Pospíšil Aleš | 72

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

** Velkoobchodní ceny za LTE jsou pro virtuály stále příliš vysoké ** Pokuta 2 miliony zatím dva ze tří operátorů ke zlevnění nemotivovala ** V krajním případě může ČTÚ odebrat vydražené LTE licence

19.  1.  2017 | Láska Jan | 13