Dnes odstartoval Tesco Mobile, v provozu je nový web i infolinka

Počínaje dnešním dnem začal své služby nabízet virtuální operátor Tesco Mobile. Předplacené SIM karty seženete ve všech obchodech Tesco a okamžitě si je můžete aktivovat. Slouží k tomu zákaznická linka 841 11 22 55 nebo nové stránky www.tescomobile.cz. Zde najdete informace o tarifech operátora, způsobech dobíjení předplacené karty a také vstup do zákaznické samoobsluhy, kde můžete provádět nastavení služeb.

Klepněte pro větší obrázek
Titulka nových stránek operátora Tesco Mobile

Tesco Mobile připravil i základní nabídku mobilních telefonů. Objevuje se v ní například Samsung Galaxy S III mini, Sony Xperia E dual nebo Huawei G7220. Operátor neposkytuje dotace, a tak jsou telefony nabízeny prakticky za běžné ceny, za které je seženete na volném trhu. Na některé modely se ale vztahují časově omezené akce. Veškeré telefony z nabídky lze zakoupit v hypermarketech Tesco.

Česká republika je šestým trhem, na který virtuál Tesco Mobile vstoupil. Své služby nabízí zákazníkům bez nutnosti podepisovat smlouvu, cílovou skupinou jsou zejména rodiny. S Clubcard balíčkem za 300 Kč měsíčně lze v rámci Tesco Mobile volat neomezeně. Běžné sazby mimo zvýhodněný balíček jsou 1,50 Kč/min do vlastní sítě, 2,90 Kč/min do ostatních sítí a 1,50 Kč za SMS do všech sítí. Partnerem Tesco Mobile v Česku je Telefónica. Operátor zatím nemá v nabídce paušální tarif.

Z tiskové zprávy operátora vybíráme několik základních faktů o Tesco Mobile:

 • Základní balíček se SIM kartou vyjde na 150 korun a obsahuje kredit ve stejné výši. K dostání je ve všech obchodech Tesco a postupně, během několika dnů, i v obchodech Žabka. Dobíjet je možné nejen v těchto obchodech, ale i v rozsáhlé síti partnerů jako je Sazka, či na terminálech sítě Lekkerland (na čerpacích stanicích, v trafikách apod.)
 • Aktivace SIM karty: stačí vložit SIM kartu do telefonu, zadat PIN, který je vytištěn na nosiči SIM karty, a provést jakoukoli placenou operaci (zahájit hovor, poslat SMS, připojit se k internetu nebo si dobít kredit). Veškeré služby si pak zákazník může nastavit sám pomocí několika SMS dle návodu na obalu SIM karty.
 • Přenesení čísla k Tesco Mobile: po zakoupení karty Vás přenosem provede jednoduchá aplikace na stránkách www.tescomobile.cz
 • Clubcard balíček pro držitele karty Tesco Clubcard: po aktivaci Clubcard balíčku za 300 korun si mohou zákazníci volat v Tesco Mobile bez omezení. Clubcard balíček obsahuje i 120 minut a 60 SMS na volání mimo Tesco mobile. Po vyčerpání těchto volných jednotek zákazník volá a píše mimo Tesco Mobile za standardní tarif.
 • Na jednu Clubcard lze aktivovat balíček až u 10 SIM karet.
 • Pokud si zákazník neaktivuje Clubcard balíček, minuta hovoru v rámci Tesco Mobile stojí 1,50 Kč, mimo Tesco Mobile 2,90 Kč a SMS vždy 1,50 Kč.
 • Připraveny jsou i 3 datové balíčky: 150 MB za 150 Kč, 400 MB za 250 Kč a 1 GB za 350 Kč. Pokud zákazník vyčerpá FUP limit ještě před vypršením platnosti balíčku, může si jej obnovit pomocí SMS INTERNET R, která bude zpoplatněna pouze jednorázovou částkou 100 Kč v případě všech tří balíčků.
 • Pokud si bude chtít zákazník koupit i telefon, může si vybrat v každém hypermarketu Tesco z nabídky 8 telefonů od těch nejjednodušších, až po smartphony. Nejlevnější telefon stojí pod šest set korun, nejvyspělejší smartphone v této nabídce je Samsung Galaxy S III mini, který se aktuálně v akci prodává za 6 400 Kč.

Témata článku: Operátoři, Virtuální operátoři, Tesco Mobile, Infolinka, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S III mini, Sony Xperia E, Sony Xperia E dual

68 komentářů

Nejnovější komentáře

 • tasekp 24. 6. 2013 13:57:55
  Tak jsem si pořídil SIM kartu u Tescomobile, zaregistroval Clubcard a po...
 • nzl.sec 22. 6. 2013 20:11:18
  Výhody i nevýhody předplacené karty Tesco Mobile v detailním rozboru s...
 • Alois Novak 29. 5. 2013 21:54:32
  Koupil jsem a prijemne prekvapeni - kdyz mate ten balicek, tak se se volne...
Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

V Polsku mají zdarma tarif se 300 MB. V ČR dostanete třetinu za 349 Kč

V Polsku mají zdarma tarif se 300 MB. V ČR dostanete třetinu za 349 Kč

** Polský Virgin má tarif s volnými minutami, SMS a 300 MB zdarma ** Vydělávat začne, až když si zákazník přikoupí balík služeb ** Přidáváme srovnání s českou veřejnou nabídkou a je nám do pláče

3.  2.  2017 | Kůžel Filip, Pospíšil Aleš | 45

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

** Velkoobchodní ceny za LTE jsou pro virtuály stále příliš vysoké ** Pokuta 2 miliony zatím dva ze tří operátorů ke zlevnění nemotivovala ** V krajním případě může ČTÚ odebrat vydražené LTE licence

19.  1.  2017 | Láska Jan | 13

Jak se daří virtuálům? „Velcí operátoři nám občas hodí kost,“ říká šéf Connectiky

Jak se daří virtuálům? „Velcí operátoři nám občas hodí kost,“ říká šéf Connectiky

** Virtuálové to nemají lehké, velcí operátoři je drží pod krkem ** Alespoň tak to vidí Radek Vymazal z Prostějova, majitel Connecticy ** „Operátořina“ je pro něj koníček a zároveň i práce

2.  1.  2017 | Pospíšil Aleš | 32