HTC One: v benchmarcích válcuje konkurenci

Magazín GSM Arena prohnal nový superphone HTC One a jeho čipset Qualcomm Snapdragon 600 (čtyři 1,7GHz jádra Krait 300) sérií Benchmarků. Asi jste také čekali, že půjde o jeden z nejvýkonnějších telefonů současnosti, ale výsledky překonaly očekávání, „Jednička“ vzala testy útokem a smetla konkurenci. Pojďme se podívat na konkrétní čísla.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hned u prvního testu je vítězství novinky nejvýraznější. Rekordně nízkou hodnotu teprve nedávno stanovila Xperia Z, ale HTC One ji překonává o více než 100 milisekund. Stejná dvojka se utkala také na špičce Linpacku. Vítěz je stejný, i když tentokrát není rozdíl výrazný. (obr.: GSM Arena)
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
„Jednička“ od HTC si odnáší vítězství také ve dvojici all-in-one testů AnTuTu a Quadrant. Zvláště u druhého jmenovaného je rozdíl opět propastný. Druhá je znovu Xperia Z a zřejmě není náhoda, že i ona má čipset od Qualcommu. (obr.: GSM Arena)
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Na konec jsem si nechal dva benchmarky, které testují schopnosti webového prohlížeče. BrowserMark 2 opřel „Jedničce“ prvenství jen o fous, zato SunSpider prokázal, že HTC One má problém s Java-Scripte. Tedy problém – spíše není na absolutním vrcholu a zvláštní je, že i postarší HTC One X+ je na tom lépe. (obr.: GSM Arena)

Témata článku: HTC

41 komentářů

Nejnovější komentáře

  • tucnak95 25. 2. 2013 17:14:40
    kdyby ten telefon nestál tolik kolik se očekává (ale dnes ceny telefonů...
  • Petr Šraier 21. 2. 2013 21:51:39
    v benchmarcích... No a pak zjistíte, že majitel takového "děla" ani neumí...
  • cryyysha 21. 2. 2013 9:13:15
    Zase se někdo snaží kopírovat Iphone, počkejte až apple udělá 4,7 palcový...
Určitě si přečtěte

HTC 10 Evo vypouští 3,5mm jack, zvětšuje se a přidává voděodolnost

HTC 10 Evo vypouští 3,5mm jack, zvětšuje se a přidává voděodolnost

** Další z výrobců se „vykašlal“ na 3,5mm jack ** HTC 10 Evo je prakticky zvětšenou verzí HTC 10 ** Mix parametrů je ale trochu nezvyklý

24.  11.  2016 | Láska Jan | 8

Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

** Apple není první. Dvojité fotoaparáty jsou s námi skoro dekádu ** Smysl dvou objektivů se různí, ale úspěch nezaznamenal žádný ** Máme pro vás také exoty se třemi zadními či pěti předními kamerami

13.  10.  2016 | Kůžel Filip | 4