Lama mobile: minuta od 1 Kč a „flat“ za 599 Kč

Nový virtuál nabídne flexibilní tarif – čím více provoláte, tím méně zaplatíte. Neomezené volání je za 599 Kč, vše bez závazku a se smlouvou na jednu stránku.

Obchodují s těžkými topnými oleji a hnědouhelným generátorovým dehtem, dodávají plyn i elekřinu, také těží plyn a ropu a nově rozjíždí projekt virtuálního mobilního operátora. Jmenuje se Lama mobile. Virtuál pojmenovaný po zvířeti z čeledi velbloudovitých startuje v pondělí 18. listopadu. Na výběr má tři tarify pro všechny, tři pro ty, kteří od něj odebírají energie a jeden rodinný tarif.

Lama mobile se profiluje jako férový virtuál, který vás nechce nachytat na záludné smluvní ujednání psané mikroskopickým písmem pod čarou. Ostatně, jde o závazek ředitele Lamy Przemyslawa Galera, který deklaruje: „Své zákazníky se nesnažíme nachytat. Naše smlouva se vejde na jednu stránku a neobsahuje žádné chytáky, aktivační poplatky ani poznámky pod čarou. Navíc se nemusíte vázat na dlouhé období.

Férová, spořivá i upovídaná lama

První tarif se jmenuje Férová Lama. Má nulový měsíční paušál, a čím víc minut provoláte, tím vás v průměru vyjde minuta levněji. Více už napoví ceník níže, důležité je, že po dosažení výhodnějšího pásma jsou levnější i všechny předchozí provolané minuty. Spořivá Lama zahrnuje 100 minut + 100 minut za 199 Kč měsíčně. Minuty jsou rozděleny do/mimo vlastní síť. No a konečně Upovídaná Lama nabídne za 599 Kč neomezené volání.

Klepněte pro větší obrázek
Tarify jsou účtovány po sekundách (1+1) a jsou bez závazku (obr. TZ Lama mobile)

Jak vidno, tarify jsou bez dat, což může někomu vyhovovat a jinému nikoli. Data lze pochopitelně přikoupit, a to ke všem tarifům. Datové balíčky a jejich ceny:

 • FUP 150 MB měsíčně: 99 Kč
 • FUP 500 MB měsíčně: 229 Kč
 • FUP 1000 MB měsíčně: 399 Kč

Lamí rodinka & chytrá lama

Pro rodiny má Lama mobile následující nabídku: sdílený tarif až se čtyřmi SIM a vzájemným volám zdarma. 2 SIM vyjdou na 199 Kč, 3 SIM na 289 Kč a 4 SIM na 369 Kč. Za tento paušál získá rodina pouze vzájemné volání bez dalšího poplatku, minuta mimo rodinu vyjde na 1,90 Kč a SMS na 1,50 Kč.

Pro své zákazníky odebírající plyn či elektrickou energii má Lama mobile speciální nabídku „chytrých“ tarifů. Více o cenách a jednotkách už napoví tabulka níže, hranice pro levnější minuty je v případě Upovídané chytré lamy stejná jako u tarifu Férová lama, tedy 150, respektive 350 minut. Jako jediný tarif obsahuje Chytrá lama skromnou porci dat, konkrétně balíček s FUP 150 MB.

Klepněte pro větší obrázek
Pokud od Lamy odebíráte elektřinu nebo plyn, můžete vybírat i z tarifů „chytrá“ lama (obr.: TZ Lama mobile)

Lama mobile bude využívat infrastrukturu Vodafonu, bude si však zajišťovat veškerý zákaznický servis, technickou podporu, fakturaci, zákaznický portál i linku. Služby Lama mobile budou k mání už za pár dní buď na webu lamamobile.cz nebo na lince 848 11 22 11.

Témata článku: Virtuální operátoři, Vodafone, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, Flat, Zákaznický servis

44 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Jan Hradil 27. 1. 2014 12:30:21
  V tomto státu není nic OK. Brečet a brečet. Dělat něco ? Ne. Proč platíte...
 • Kuke Males 20. 11. 2013 13:08:06
  Klamavá Tv reklama, říkají že u nich každý volá za korunu, to však platí...
 • Oggy007 18. 11. 2013 22:56:25
  Aha, takze si to shrneme....flat za 599 Kc bez internetu a 1 GB internetui...
Určitě si přečtěte

Vodafone zruší evropský roaming už 11. června. Známe podrobnosti

Vodafone zruší evropský roaming už 11. června. Známe podrobnosti

** Příplatky padnou. Za volaní, SMS a data se bude platit jako doma ** U Vodafone platí zóna EU pro 31 zemí, pozor na Švýcarsko ** Pro zbylé země doporučuje operátor balíček Roaming na den

Dnes | Pospíšil Aleš | 22

Dobrák Babiš ušetřil, a nenasytným daňovým poplatníkům to nestačilo

Dobrák Babiš ušetřil, a nenasytným daňovým poplatníkům to nestačilo

** Andrej Babiš se pochlubil, že ministerstvo financí dojednalo tarify snů ** Daňový poplatník tak ušetří ** Jistě by ale sám chtěl něco podobného

22.  4.  2017 | Polesný David, Láska Jan | 244