Lama mobile: minuta od 1 Kč a „flat“ za 599 Kč

Nový virtuál nabídne flexibilní tarif – čím více provoláte, tím méně zaplatíte. Neomezené volání je za 599 Kč, vše bez závazku a se smlouvou na jednu stránku.

Obchodují s těžkými topnými oleji a hnědouhelným generátorovým dehtem, dodávají plyn i elekřinu, také těží plyn a ropu a nově rozjíždí projekt virtuálního mobilního operátora. Jmenuje se Lama mobile. Virtuál pojmenovaný po zvířeti z čeledi velbloudovitých startuje v pondělí 18. listopadu. Na výběr má tři tarify pro všechny, tři pro ty, kteří od něj odebírají energie a jeden rodinný tarif.

Lama mobile se profiluje jako férový virtuál, který vás nechce nachytat na záludné smluvní ujednání psané mikroskopickým písmem pod čarou. Ostatně, jde o závazek ředitele Lamy Przemyslawa Galera, který deklaruje: „Své zákazníky se nesnažíme nachytat. Naše smlouva se vejde na jednu stránku a neobsahuje žádné chytáky, aktivační poplatky ani poznámky pod čarou. Navíc se nemusíte vázat na dlouhé období.

Férová, spořivá i upovídaná lama

První tarif se jmenuje Férová Lama. Má nulový měsíční paušál, a čím víc minut provoláte, tím vás v průměru vyjde minuta levněji. Více už napoví ceník níže, důležité je, že po dosažení výhodnějšího pásma jsou levnější i všechny předchozí provolané minuty. Spořivá Lama zahrnuje 100 minut + 100 minut za 199 Kč měsíčně. Minuty jsou rozděleny do/mimo vlastní síť. No a konečně Upovídaná Lama nabídne za 599 Kč neomezené volání.

Klepněte pro větší obrázek
Tarify jsou účtovány po sekundách (1+1) a jsou bez závazku (obr. TZ Lama mobile)

Jak vidno, tarify jsou bez dat, což může někomu vyhovovat a jinému nikoli. Data lze pochopitelně přikoupit, a to ke všem tarifům. Datové balíčky a jejich ceny:

 • FUP 150 MB měsíčně: 99 Kč
 • FUP 500 MB měsíčně: 229 Kč
 • FUP 1000 MB měsíčně: 399 Kč

Lamí rodinka & chytrá lama

Pro rodiny má Lama mobile následující nabídku: sdílený tarif až se čtyřmi SIM a vzájemným volám zdarma. 2 SIM vyjdou na 199 Kč, 3 SIM na 289 Kč a 4 SIM na 369 Kč. Za tento paušál získá rodina pouze vzájemné volání bez dalšího poplatku, minuta mimo rodinu vyjde na 1,90 Kč a SMS na 1,50 Kč.

Pro své zákazníky odebírající plyn či elektrickou energii má Lama mobile speciální nabídku „chytrých“ tarifů. Více o cenách a jednotkách už napoví tabulka níže, hranice pro levnější minuty je v případě Upovídané chytré lamy stejná jako u tarifu Férová lama, tedy 150, respektive 350 minut. Jako jediný tarif obsahuje Chytrá lama skromnou porci dat, konkrétně balíček s FUP 150 MB.

Klepněte pro větší obrázek
Pokud od Lamy odebíráte elektřinu nebo plyn, můžete vybírat i z tarifů „chytrá“ lama (obr.: TZ Lama mobile)

Lama mobile bude využívat infrastrukturu Vodafonu, bude si však zajišťovat veškerý zákaznický servis, technickou podporu, fakturaci, zákaznický portál i linku. Služby Lama mobile budou k mání už za pár dní buď na webu lamamobile.cz nebo na lince 848 11 22 11.

Témata článku: Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Vodafone, Hospodaření a finance, Flat

44 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Jan Hradil 27. 1. 2014 12:30:21
  V tomto státu není nic OK. Brečet a brečet. Dělat něco ? Ne. Proč platíte...
 • Kuke Males 20. 11. 2013 13:08:06
  Klamavá Tv reklama, říkají že u nich každý volá za korunu, to však platí...
 • Oggy007 18. 11. 2013 22:56:25
  Aha, takze si to shrneme....flat za 599 Kc bez internetu a 1 GB internetui...
Určitě si přečtěte

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

** V časech bídného 3G naučili operátoři zákazníky data nevyužívat ** Draho je i jinde, nás sráží nízká kupní síla a podhodnocená koruna ** Premiantem je Finsko, ruku si můžeme podat s Němci a Belgičany

Včera | Pospíšil Aleš | 108

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

** Velkoobchodní ceny za LTE jsou pro virtuály stále příliš vysoké ** Pokuta 2 miliony zatím dva ze tří operátorů ke zlevnění nemotivovala ** V krajním případě může ČTÚ odebrat vydražené LTE licence

19.  1.  2017 | Láska Jan | 13