LG otevřelo první značkovou prodejnu v ČR

První značkovou prodejnu v České republice otevřela včera odpoledne v Brně společnost LG Electronics CZ. V areálu Avion Shopping Park zákazníkům nabízí výhradně produkty s logem LG, zejména spotřební elektroniku, mobilní telefony a domácí spotřebiče.

Brněnská prodejna je vůbec první v České republice, kde spotřebitelé najdou pouze výrobky LG. "Máme snahu zkoncentrovat prémiové zboží na jednom místě a umožnit tak zákazníkům, aby si ho mohli podrobně prohlédnout a poradit se s odborně vyškoleným personálem," řekl novinářům u příležitosti otevření značkové prodejny výkonný ředitel LG Electronics CZ Vít Šubert. Brno podle jeho slove nezůstane jediným městem, kde LG otevře svůj značkový obchod.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Protože LG je celosvětovým partnerem seriálu Formule 1, odehrávaly se na místě promo akce v duchu největšího světového motoristického podniku. Od rána zvaly zákazníky Avionu na otevření hostesky, ti, kteří si nakoupili nad 10 tisíc korun, obdrželi exkluzívní bundu s logem LG F1 a za nižší částku rovněž značkovou čepici Formule 1. Akce pokračuje od otevření do vyprodání zásob, připraveno je padesát bund a sto čepic. Úderem 14-té hodiny přestřihl V. Šubert slavnostně pásku společně s marketingovou ředitelkou Gabrielou Lobodášovou a do prodejny začali proudit první zákazníci.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Ti se mohli seznámit například s plazmovými a LCD televizory, mobilními telefony Arena, Cookie nebo Renoir, monitory, domácími kiny, pračkami s motorem DirectDrive, beznámrazovými lednicemi nebo designovými klimatizacemi ArtCool. "Plánujeme ukázat spotřebitelům také malosériové produkty - už teď je v prodejně k vidění třeba beznámrazová lednice LG, zdobená křišťálky Swarowski a květinovými motivy za téměř 60 tisíc korun," dodala G. Lobodášová.

Témata článku: LG

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Dzei-ar 3. 7. 2009 18:16:47
    Já jsem tam byl dnes. Ptal jsem se, jestli mají i příslušenství k mobilním...
  • Kača 2. 7. 2009 13:45:55
    A já se tam na LG Cookie byla dívat už před 14 dny... tak nevím teda...
  • sovička 2. 7. 2009 11:35:45
    včera odpoledne asi těžko, když je na té plachtě napsáno, slavnostní...
Určitě si přečtěte

Naživo z CES: Tohle jsou ty zajímavější mobily od LG [galerie]

Naživo z CES: Tohle jsou ty zajímavější mobily od LG [galerie]

5.  1.  2017 | Kůžel Filip, Polesný David, Láska Jan | 15

LG na veletrhu CES 2017 ukáže smartphony z nižších řad. Podle produktových fotek to bude nuda

LG na veletrhu CES 2017 ukáže smartphony z nižších řad. Podle produktových fotek to bude nuda

** LG představilo nabídku nižších smartphonů pro příští rok ** Naživo si novinky vyzkoušíme na veletrhu CES 2017 v Las Vegas ** České ceny se dozvíme až při případném uvedení na náš trh

22.  12.  2016 | Láska Jan | 4