Mobiado Grand Line: první luxusní smartphone se Symbianem?

Mobilní telefony značky Mobiado se většinou soustředí jen na design, vše ostatní je celkem podružné. Nyní to ale vypadá, že se kanadská firma rozhodla vyrobit mobil, který svým uživatelům nabídne přinejmenším plnohodnotnou klávesnici. Vyloučeno však není ani použití otevřeného operačního systému. Je známo, že Mobiado používá software od Nokie, který si pouze graficky upravuje, aby prostředí ladilo s vnějším designem telefonu. Zatím byly všechny modely Mobiado vybaveny prostředím Series 40. Protože připravovaná novinka ze série Grand Line bude mít plnohodnotnou alfanumerickou klávesnici, nabízí se varianta použití systému Symbian s grafickým rozhraním S60. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Prozatím máme k dispozici jen velmi nekvalitní fotografie, které se objevily na serveru Mobileburn. Připravit se určitě můžeme na obvyklou dávku zlata, křišťálů a dalších luxusních materiálů. Ostatní specifikace, dostupnost ani cena zatím nejsou známé.

Témata článku: Luxus

Nejnovější komentáře

Přidat příspěvek
Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi Note: dostupný luxus [recenze]

Xiaomi Mi Note: dostupný luxus [recenze]

Tabletofon od Xiaomi to na konkurenci zkouší osvědčenými zbraněmi, kombinuje sklo, kov a agresivní cenu. Bude to stačit?

3.  5.  2015 | Herodek Martin | 74

Apple míří na luxus. Hodinky nabídne v Paříži, Londýně a Tokiu

Apple míří na luxus. Hodinky nabídne v Paříži, Londýně a Tokiu

Apple překročí hranice svých prodejen Apple Store. Chytré hodinky Watch bude totiž nabízet také v obchodních domech v Londýně, Paříži a Tokiu. Cílem je oslovit příznivce luxusu a módy.

3.  4.  2015 | Pavlovič Radek, E15.cz | 11

LG představuje luxusní chytré hodinky Watch Urbane

LG představuje luxusní chytré hodinky Watch Urbane

16.  2.  2015 | Kůžel Filip | 15

Porsche Design P

Porsche Design P'9983: luxus s QWERTY [galerie]

Nevíte co s penězi a chcete se odlišit? Poslední výsledek spolupráce Porsche Design a BlackBerry za vás vyřeší obojí. Podívejte se sami.

19.  1.  2015 | Vrbacký Jakub | 13