Mobility 11/11: který tablet je nejlepší

10 telefonů v testech, mobilní vánoční dárky, co umí Windows Mango, vánoční nabídky operátorů, jak vybrat bluetooth sluchátka.

Nové Mobility se v listopadu zaplnily vánočními tipy na zajímavé mobilní dárky v různých cenových relacích. Čeští operátoři přispěchali s vánoční nabídkou slev, podívali jsme se na ni podrobně. Určitě si prolistujte průvodce světem tabletů, tyto multimediální hračky už toho nabídnou hodně. Zavzpomínali jsme na Steva Jobse, prokoukli jsme schopnosti systému Windows Mango a také iOS 5, navrch přidáváme nejlepší telefony s tloušťkou pod 11 mm. Nenechte si ujít megarecenzi Nokie N9, vyzkoušeli jsme mimojiné i čtečku Amazon Kindle 4.

Klepněte pro větší obrázek

Preview: HTC Sensation XL, Samsung Galaxy Nexus, Apple iPhone 4S, HTC Explorer, retro ošklivé telefony

Testovali jsme: Aligator D900, Nokia 500, Samsung Star II Duos, Sony Ericsson Xperia Ray, Sony Ericsson Xperia Active, Sony Ericsson Xperia Pro, Nokia N9, Nokia 700, ZTE Skate, HTC Radar

100stránkové Mobility 11/11 koupíte na stáncích od čtvrtka 10. listopadu 2011 za 49 Kč. Na stranách 92 a 93 najdete speciální nabídku předplatného, můžete jej věnovat s dárkem.