Navigace Nokia na týden zdarma

Většina z čtenářů MobilManie asi ví, že u telefonů značky Nokia je navigační aplikace (Nokia Mapy) i veškeré mapy zdarma, platí se až za tzv. turn-by-turn navigaci, tedy navigaci, která vás v autě vede zatáčku od zatáčky hlasovými povely. Licenci různé délky platnosti je možné koupit přímo v menu aplikace. Pro ty, kdo nechtějí kupovat zajíce v pytli připravila Nokia zajímavou akci, dostanou příležitost vyzkoušet si navigační aplikaci Nokia Mapy zdarma po dobu jednoho týdne.

Akce platí pro české i slovenské zákazníky od dnešního dne až do 30. 6. 2009. Jestli se tedy chystáte na dovolenou ještě před hlavní sezónou, je to ideální příležitost. Pro aktivaci bezplatné licence stačí navštívit webové stránky Nokia na této adrese, zadat číslo svého mobilního telefonu a už jen čekat, až přijde SMS s aktivačním kódem. Seznam telefonů kompatibilních s aplikací Nokia Mapy najdete zde.

Témata článku: Nokia, Zdarma

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Petris 4. 6. 2009 11:28:11
    Ahoj, ta verze NM 3.0 je už oficiální, nebo pořád beta... Docela rád bych...
  • Rumczeis 19. 5. 2009 16:27:08
    Špatně není nic, pokud k Nokii připojíte třeba Bluetooth GPS modul, tak...
  • hrabje olaf 19. 5. 2009 11:24:26
    díky za vysvětlení, - takže když to shrnu, funguje to podobně (ne-li...
Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50