O2 rozšiřuje vánoční nadílku i pro zákazníky s dotovaným mobilem

O2 rozšiřuje svou vánoční nabídku, na dvojnásobný počet volných jednotek nyní dosáhnou i zákazníci s dotovaným mobilem. Období, ve kterém tito zákazníci dostanou dvojnásobek volných jednotek, se všem prodlužuje z 24 na 36 měsíců. Noví zákazníci mají dvojnásobek volných minut automaticky nastavený. Stávající zákazníci získají dvojnásobný příděl, pokud si prodlouží závazek (lze s půl roku před jeho koncem) nebo jednoduše přejdou na vyšší tarif (délka úvazku se nemění).

Výhodu lze aktivovat až do konce ledna 2012. Zákazníkům, kteří volné minuty navíc už získali, bude jejich platnost automaticky prodloužena na 36 měsíců. V rámci vánoční nabídky můžete získat i výhodné ceny na předplacené kartě, stačí pravidelně každý měsíc dobít alespoň za 200 Kč. Více se dozvíte v samostatném článku. Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte ho položit v diskuzi pod článkem.

Klepněte pro větší obrázek
Více se dozvíte na webu o2.cz/vanoce

Dále operátor slibuje výhodnější dotované mobily: „Od prosince se navíc můžou zákazníci těšit na výhodné ceny telefonů z naší vánoční nabídky i v dotované verzi. Samsung Galaxy Y si tak například pořídí s jakýmkoliv hlasovým tarifem a internetem v mobilu již za 1 Kč,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Témata článku: Operátoři, Nákup a ceny, O2, Hospodaření a finance

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Jakub Kocůrek 30. 11. 2011 19:50:54
    no fajn, ja podepsal smlouvu v cervenci na dva roky a mne nic nedaji :-)
  • Bojkas 30. 11. 2011 19:45:30
    nemuzu se ubranit pocitu, jako by se neceho bali. Najednou jsou tady super...
  • pcwifi 30. 11. 2011 18:53:41
    ono je to vsecko pri porizeni tak vyhodny a kdyz se to secte, kolik se za...
Určitě si přečtěte

Tohle je úplně absurdní! O2 umí neomezený tarif s 10 GB dat za 99 Kč

Tohle je úplně absurdní! O2 umí neomezený tarif s 10 GB dat za 99 Kč

** Rozdíl mezi firemními a veřejně dostupnými tarify se znovu zvětšuje **Rekordní podmínky vysoutěžila Vojenská nemocnice Olomouc u O2 ** Neomezené volání za 49 Kč, se 3 GB dat za 79 Kč.

Včera | Kůžel Filip | 148

Mobilem to nekončí. Vybrali jsme 13 nositelností a příslušenství, které udělají radost pod stromečkem

Mobilem to nekončí. Vybrali jsme 13 nositelností a příslušenství, které udělají radost pod stromečkem

** I malá drobnost může udělat velkou radost ** Redukce, kabely, sluchátka, powerbanky, náramky a chytré hodinky ** Ceny se pohybují od několika desítek korun po tisíce

6.  12.  2016 | Láska Jan | 18