O2 zlevňuje sady pro mobilní internet

Chystáte se na chatu nebo se potřebujete občas připojit na cestách? Sadu pro mobilní internet nyní pořídíte levněji, se třemi a šesti měsíci připojení v ceně.

Léto se překlopilo do druhé poloviny, ale pokud se ještě chystáte mimo dosah domácí Wi-Fi a nechcete zůstat „na suchu“, mohla by vás zajímat nová nabídka O2. Jde o mobilní internet, respektive sady s předplaceným připojením.

Stávající sady s USB modem Huawei E1750 a pěti týdny připojení zlevní z 995 Kč na 695 Kč, na koupi sady tak nyní ušetříte tři stovky. Za necelou tisícovku bude nyní k mání stejná sada s tím rozdílem, že předplaceno bude mít zákazník připojení na tři měsíce. Po vyčerpání tohoto bezplatného období pak může zákazník dle svých potřeb nakupovat denní balíčky či přejít na paušální variantu s cenou od tří set korun měsíčně (od 200 Kč pro zákazníky s „internetem na doma“).

Klepněte pro větší obrázek
Sada předplaceného mobilního připojení obsahuje modem Huawei E1750 a SIM kartu. Výhodou je, že vás k ničemu nezavazuje

V období od 22. srpna do 22. září bude dále Telefónica ve spolupráci s internetovým obchodem Alza.cz nabízet za 1 895 Kč sadu mobilního připojení s šesti měsíci v ceně. Pro přehlednost všechny aktuální balíčky a jejich ceny zrekapituluji v tabulce níže. Sady mají být k dispozici v prodejních kanálech O2 během příštího týdne.

Sada pro mobilní připojení cena na prodejně/eShopu operátora
Modem + pět týdnů připojení 695 Kč (595 Kč eShop)
Modem + tři měsíce připojení 995 Kč (895 Kč eShop)
Modem + šest měsíců připojení* 1 895 Kč
*v prodeji jen na Alza.cz

Všechny sady rovněž obsahují 100 Kč kredit do začátku. Jak už bylo řečeno výše, po uplynutí bezplatného období je třeba předplácet denní balíčky (vždy 24 hodinový blok). Jeden samotný den vyjde na 50 Kč, pět dní na 200 Kč, deset dní na 350 Kč a konečně 30 dní na 900 Kč. Na vyčerpání celého balíčku máte dva měsíce od jeho aktivace. Příjemný je zde limit FUP, který činí 500 MB na den.

Jen pro připomenutí, k sadě pro mobilní připojení s pěti týdny surfování zdarma se můžete dostat i levněji. Při koupi notebooku Asus dostane kupující poukaz na koupi sady za 295 Kč, popřípadě ho lze proměnit na 20% slevu na paušální variantu mobilního internetu či 20% slevu na pevné připojení na doma. Více o poukazech k notebookům se dozvíte v tomto článku.

Témata článku: Operátoři, Internet v mobilu, O2, Nákup a ceny, Mobilní internet

25 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Láďa 19. 12. 2011 11:18:29
    Já si nemůžu pomoci, ale pro moje potřeby je 3G síť dokonalá, potřebuji...
  • Vlk 16. 8. 2011 11:41:15
    Tak to je ta změna driveru, kterou jsem měl na mysli.
  • Rab 16. 8. 2011 9:25:17
    Ja to koupil za 295(akce neakce, kdyby to melo skutecnou cenu vyssi tak by...
Určitě si přečtěte

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

** V časech bídného 3G naučili operátoři zákazníky data nevyužívat ** Draho je i jinde, nás sráží nízká kupní síla a podhodnocená koruna ** Premiantem je Finsko, ruku si můžeme podat s Němci a Belgičany

Včera | Pospíšil Aleš | 104

Regulovat „specifický trh“ je výzva. Známe úkoly ČTÚ na rok 2017

Regulovat „specifický trh“ je výzva. Známe úkoly ČTÚ na rok 2017

** Aukce, správa spekra, kontroly, analýzy... ** Letos toho má ČTÚ hodně, mimo jiné chce MPO pomoci s NGA ** Úřad slibuje, že si posvítí na datové služby operátorů

20.  1.  2017 | Pospíšil Aleš | 15

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

** Velkoobchodní ceny za LTE jsou pro virtuály stále příliš vysoké ** Pokuta 2 miliony zatím dva ze tří operátorů ke zlevnění nemotivovala ** V krajním případě může ČTÚ odebrat vydražené LTE licence

19.  1.  2017 | Láska Jan | 13

Pozdě, ale přece! O2 jako poslední v Česku spouští VoLTE

Pozdě, ale přece! O2 jako poslední v Česku spouští VoLTE

** O2 nás napínal, ale nakonec i on spustil VoLTE hovory ** Zatím jen pro paušály a dva typy smartphonů ** Další podporovaná zařízení budou brzy přibývat

17.  1.  2017 | Láska Jan | 33