Poda virtuálem: jednotky zdarma a minuta za 0,39 Kč

Společnost Poda poskytující domácí internetové připojení, televizi a pevnou linku obohatila své portfolio i o mobilní služby. Jinak řečeno, Poda se stala dalším virtuálem, ale její nabídka není pro všechny. Jde o doplňkovou službu pro stávající zákazníky Pody, kteří už využívají internet či televizi na doma, ti si mohou vzájemně volat za sympatických 0,39 Kč za minutu (účtování 60+1), respektive za 0,49 Kč za minutu v případě volání na pevnou linku v síti Poda.

Dražší než volání jsou textovky, ve vlastní síti vyjde jedna SMS na 0,79 Kč. Zpráva do cizí sítě stojí stejně jako minuta volání 1,49 Kč. Cenově dostupné jsou i datové balíčky, viz přehled cen níže:

Klepněte pro větší obrázek
Vzájemné volání za 39 haléřů jistě není k zahození. I další ceny jsou v rámci tuzemských virtuálů zajímavé (obr.: poda.cz)

Poda těží z propojení mobilních a pevných služeb a při vyšší fakturaci za pevné služby odmění zákazníka volnými jednotkami na SIM kartě v jeho mobilu. Při útratě 251 až 400 Kč přidělí 20 volných minut či SMS a při útratě nad čtyři sta korun 40 volných minut/SMS. Vystavení první SIM karty je zdarma, cena další SIM se opět řídí útratou za fixní služby. Přenos čísla je zpoplatněn částkou 249 Kč.

Pokud vám Poda padla do oka, pak vězte, že jejích služeb můžete využívat jen za předpokladu, že bydlíte v některé z pokrytých lokalit. Mapu pokrytí najdete zde, ověření konkrétní adresy můžete provést tady. Více o nabídce mobilních služeb najdete na adrese poda.cz.

Témata článku: Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, Zdarma

21 komentářů

Nejnovější komentáře

  • pm81 27. 3. 2014 9:25:47
    PODA je virtuálem od podzimu 2013. :-D
  • Jirka1or 27. 3. 2014 9:17:00
    Poda virtuálem, zákazníkům dá jednotky zdarma a sazbu 0,39...
  • Arismendo 27. 3. 2014 9:12:27
    To má ,ale zásadní chybu je určen jen pro určité zákazníky né pro ostatní...
Určitě si přečtěte

Vodafone má exkluzivitu na LG G6. Levněji ji neseženete [ceník]

Vodafone má exkluzivitu na LG G6. Levněji ji neseženete [ceník]

** Už v dubnu přibyl v nabídce operátora Samsung Galaxy S8 ** Až 2 500 Kč slevil Vodafone u všech paměťových verzí iPhonu SE ** Kdo upíše duši, ten získá slevu na telefon ve výši 2 000 Kč

Včera | Pospíšil Aleš | 5

Honor 8 Pro zahájil svou českou cestu. Je krásný, ale příliš drahý

Honor 8 Pro zahájil svou českou cestu. Je krásný, ale příliš drahý

** Na začátku května jde do prodeje nový vlajkový model čínského Honoru ** Zařízení má prvotřídní výbavu i design ** Na poměry značky ale zaskočí možná až příliš odvážná cena

27.  4.  2017 | Láska Jan | 61