RIM rozšiřuje distribuci telefonů BlackBerry do střední Evropy

Kanadský výrobce Research in Motion uzavřel distribuční smlouvu se společností Brightpoint, která plánuje rozšířit distribuci manažerských smartphonů, příslušenství a softwaru značky BlackBerry zákazníkům ve střední a východní Evropě. „S potěšením rozvíjíme naše vztahy se společností Brightpoint, abychom ve střední a východní Evropě dále expandovali,“ řekl Bob Bose, regionální ředitel společnosti RIM.

Telefony BlackBerry budou podle společnosti dostupné nejen na pultech u maloobchodních prodejců, ale také v nabídkách mobilních operátorů. „Posílíme naše distribuční kanály ve střední a východní Evropě a na tento trh přineseme větší portfolio zařízení BlackBerry,“ uvedl Anurag Gupta, prezident společnosti Brightpoint pro Evropu, Blízký východ a Afriku.

Smartphony BlackBerry jsou na americkém kontinentu populární zejména u manažerů. Na našem trhu před jejich koupí odrazuje vyšší cena či specifikace, které souvisí například se službou BlackBerry Services. Lepší integrace zařízení, které jsou funkcionalitou přizpůsobeny pro potřeby vytížených manažerů, by však mohla přispět ke zvýšení jejich popularity i v očích uživatelů u nás.

Témata článku: Blackberry, Nákup a ceny, Bose

22 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Vojta Dalekorej 17. 5. 2011 20:47:27
    Z jakých zdrojů čerpáš, smím-li se zeptat? ;-)
  • Martin 17. 5. 2011 15:37:34
    No to prave neni pravda, system samotny ano, ale ten browser neosidi, tam...
  • goob 17. 5. 2011 13:52:56
    BB browser není nejrychlejší, to jistě ano, ale s tím HW, já nevím. Je...
Určitě si přečtěte