Sony Ericsson rozšiřuje region střední Evropy o dalších pět zemí

Sony Ericsson rozšiřuje region střední Evropy o dalších pět zemí

Andrea Gaal, současná generální ředitelka Sony Ericsson pro region střední Evropy, přebírá vedení pěti nových zemí – Albánie, Bosny a Hercegoviny, Kosova, Černé Hory a Srbska. S více než dvacetiletou praxí v oboru telekomunikací, multimédií a informačních technologií byla Andrea Gaal velkým přínosem pro Rakousko a Švýcarsko, které pod jejím vedením zaznamenaly nejrychlejší nárůst trhu v celém regionu. Po tomto úspěchu se Andrea Gaal v říjnu roku 2009 přestěhovala do Kanady, kde pro Sony Ericsson řídila americký region. Během jejího působení v Kanadě získala prestižní interní ocenění za velký individuální přínos společnosti v dosažení nejvyšší celosvětové ziskovosti a úspěšném uvedení telefonu Xperia™ X10 na kanadský trh. S ohledem na tyto výsledky byla následně v roce 2010 Andrea Gaal jmenována do vedoucí pozice Sony Ericsson ve střední Evropě v následujících zemích: Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko a Slovinsko. Tento region je nyní rozšířen a dalších pět zemí - Albánie, Bosna a Hercegovina, Kosovo, Černá Hora a Srbsko.

Andrea Gaal, která díky svým profesionálním zkušenostem získala přehled v mnoha rozdílných zemích, je s nárůstem kompetencí spokojena a bere to jako novou výzvu: „Region střední Evropy je opravdu zajímavý především v tom, že země v této oblasti jsou na různé ekonomické úrovni, nerozvíjí se stejnorodě a mají také rozdílný potenciál. Vedení regionu, který čítá 85 milionů obyvatel, je skutečnou výzvou a mým hlavním cílem bude samozřejmě dosáhnout co nejvyššího nárůstu prodeje telefonů Sony Ericsson ve střední Evropě – zejména modelů s rychle se rozvíjející platformou Android- a to bez výjimky ve všech jedenácti zemích, které nyní spadají pod mé vedení,“ uvedla Andrea Gaal, generální ředitelka Sony Ericsson pro střední Evropu.

Andrea Gaal

Andrea Gaal působí více než 20 let v oboru telekomunikací, multimédií a informačních technologií.Vysokoškolské studium ukončila v Grazu na Karl-Franzen Universität a následně vyučovala na několika britských univerzitách včetněOxford University, University of London a European Business School.Svou profesní kariéru dále rozvíjela v soukromé sféře – v severoamerické společnosti Antenna Company, kde zastávala pozici řízení prodeje a marketingu pro Švýcarsko a Rakousko, později také pro střední a východní Evropu, Rusko a země pacifické Asie. Před nástupem do společnosti Sony působila v Andrew Corporation.

Více než desetiletou praxi získala Andrea Gaal v rámci klíčových manažerských pozic ve společnosti Sony Digital Telecommunications Europe v oblasti mobilních telefonů. Počínaje rokem 2001 měla rozhodující úlohu ve vytvoření pobočky nové firmy Sony Ericsson v Rakousku a Švýcarsku na pozici generální ředitelky. Po úspěšném působení na evropském trhu byla v říjnu roku 2009 jmenována generální ředitelkou v Kanadě. Gaal dosáhla celosvětově nejvyššího nárůstu marže a nejúspěšnějšího uvedení telefonu Xperia™ X10. Po svém úspěchu v Severní Americe převzala v roce 2010 vedení oblasti střední Evropy, pod níž nyní spadají následující země: Albánie, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Kosovo, Černá Hora, Polsko, Slovensko, Slovinsko a Srbsko.

Témata článku: Smartphony, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Jak stáhnout video z YouTube rovnou do mobilu

Jak stáhnout video z YouTube rovnou do mobilu

** Google si nepřeje, abyste si videa stahovali do mobilu ** Aplikaci, která by to uměla, nestáhnete. Aspoň ne z Google Play ** Nakonec to ale není složité a zvládne to každý

Včera | Kůžel Filip | 15

LG G6: vydařený návrat na vrchol [recenze]

LG G6: vydařený návrat na vrchol [recenze]

** LG G6 jako jediný telefon na světě podporuje Dolby Vision i HDR 10 ** Na rozdíl od svých konkurentů využívá starší Snapdragon 821 ** Evropská verze nemá bezdrátové dobíjení ani převodník Quad DAC

21.  5.  2017 | Měchura Milan | 31

Duel v drsné střední třídě: Huawei P9 Lite (2017) vs. Samsung Galaxy A3 (2017)

Duel v drsné střední třídě: Huawei P9 Lite (2017) vs. Samsung Galaxy A3 (2017)

** Dva z nejprodávanějších modelů střední třídy ** Dva největší rivalové mezi androidovými výrobci ** Rozhodne velikost nebo cena?

19.  5.  2017 | Holčík Tomáš, Láska Jan | 24