Sony Honami mini: také Japonci se pustí do miniaturizace [šuškanda]

Modely Samsung Galaxy S4 mini a HTC One mini jako by měly napsané na čele „Jsme stejně dobří jako vlajkové lodě, ale menší a levnější!“ Co na tom, že to není pravda, tahle taktika funguje a podle posledních internetových drbů se podle stejného receptu zařídí také Sony. „Zmenšovat“ se však nebude současná špička – Xperia Z, ale Xperia i1 Honami, tedy budoucí vrchol řady smartphonů, který Sony představí až 4. září na veletrhu IFA v Berlíně.

Co tahle „Xperia Honami mini“ (skutečné jméno je zatím ve hvězdách) přinese? GSM Arena tvrdí, že to bude 4,3" displej s rozlišením 720p, čipset Qualcomm Snapdragon 800, k tomu 2 GB RAM, fotoaparát Sony G-lens 20,7 MPx a baterie o kapacitě 2 400 mAh.

Klepněte pro větší obrázek 
Spekulovaná zmenšenina spekulované vlajkové lodi? Ne, dnes od nás nic jiného, než pouhou ilustraci, nečekejte.

Zatímco zmínění dva konkurenti od Samsungu a HTC spíše parazitují na jméně oblíbeného modelu, u Sony jsou ústupky ve výbavě menší. Přejme si tedy, aby se specifikace předpovězené GSM Arenou splnily a doufejme, že se dočkáme prvního skutečně výkonného Androida s rozumnými rozměry.

Témata článku: Sony, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One mini, HTC One mini 2, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy S4 mini Duos, Samsung Galaxy S4-A, Sony Xperia Z

25 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Nedos. 20. 8. 2013 8:46:24
    Podle nadpisu jsem si málem myslel že jsem na mimibazaru nebo nečem...
  • r4in 19. 8. 2013 20:39:01
    Mega... Mini... Mega Mini... Mega Mini Max... Max Mega Mini... Mega Mega...
  • Veny (novy) 19. 8. 2013 18:15:02
    Stále čekám na něco co vyměním za Xperii Mini... Na mobil podobných...
Určitě si přečtěte