T-Mobile přináší unikátní on-line půjčovnu počítačových her

Hrajete občas počítačové hry a nechcete si kupovat drahé originální balení? Právě pro vás je určena nová služba T-Mobilu.

T-Mobile na čtvrteční tiskové konferenci představil unikátní službu, kterou bychom u telekomunikačního operátora asi jen tak nečekali. Tou službou je on-line půjčovna počítačových her (pozor, nikoliv her pro konzole), kterou jste u žádného jiného poskytovatele neměli šanci dosud spatřit. Půjčovna je přístupná zákazníkům všech operátorů, dle vybraného balíčku můžete platit 99, 199 a 299 Kč měsíčně za přístup ke stovkám her. Aktuálně jich T-Mobile má v půjčovně něco přes 300 kusů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Z tiskové konference jsme si odnesli stíratelný kupon pro vyzkoušení půjčovny

Počítačové hry T-Mobile rozhodně neřadí na vedlejší kolej, možná znáte jeho herní časopis Frag, který vychází od roku 2007. Počítačové hry se navíc těší dobré popularitě, celosvětové tržby za rok 2009 oproti roku předchozímu stouply o 3 %. T-Mobile mírný vzestup tržeb chce podpořit dalším kanálem, zmíněnou on-line půjčovnou.

Půjčovna není primárně určena pařanům, ti si pořídí originální balení, nýbrž občasným hráčům, kteří nemusejí hry zdlouhavě kupovat apod. Podmínkou vstupu do půjčovny je registrace hráčského účtu (lze tak využít na více počítačích), stabilní internetové připojení a instalace aplikace Frag Player. Nový herní portál Frag.cz sdružuje počítačové i mobilní hry, hráčské komunity a profily, rovněž nabízí hodnocení her a žebříčky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Součástí nabídky je 7 dní na vyzkoušení půjčovny bez dalších závazků

T-Mobile pro hráče nachystal trojici balíčků dle počtu a typu dostupných her. Za 99 Kč měsíčně pro balíček Relax si zahrajete stovku logických a jednodušších her, jako je Sudoku, různé karty apod. Při zaplacení 199 Kč měsíčně budete mít navýběr z 200 her a půjde o závodní, detektivní, farmářské a podobné tituly, hledejte název balíčku Odvaz. Nejdražší balíček Naplno stojí 299 Kč měsíčně a umožní hrát střílečky a strategie, RPG – Tomb Raider, Plants vs. Zombies, Hitman atd.

Jak probíhá platba? Za základní balíček lze zaplatit Premium SMS v ceně 99 Kč, to je její maximální použitelná hodnota. Pro nejlevnější balíček i ostatní dva se nabízí i platba kartou, zákazníkům T-Mobilu se částka může strhnout z účtu předplacenky nebo načíst k měsíční faktuře. Pokud zakoupíte speciální kupon se stíratelným kódem, stačí jej opsat na portál Frag.cz a hrát.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Aplikace Frag Player s animovanými nabídkami, žebříčky, hodnoceními a dalšími informacemi

Instalace Frag Playeru je jednoduchá, umožňuje načítání přehledů her s různým tříděním. Přehledně vidíte, které hry jsou stažené v počítači a lze je rovnou hrát apod. Zajímavou funkcí je to, že během stahování hry do počítače ji již lze začít hrát. Rovněž Frag Player poradí s hardwarovou náročností, stačí sledovat příslušné ikony a číst zobrazované informace. Počítá se s opakovaným stahováním (při reinstalaci počítače, na více počítačů apod.), hry se řídí uživatelským účtem, nikoliv počítačem.

Nabídka her by se měla v půjčovně stále rozrůstat, bude se měnit dle zájmu hráčů, nepopulární tituly tak časem zmizí. Jako bonus T-Mobile nachystal jeden týden hraní zdarma pro nové zákazníky, stačí vybrat balíček a máte jej na 7 dní zdarma, poté jej nemusíte platit a dál používat. V případě jeho zaplacení se nejdřívě spotřebovává 7 dní zdarma a poté začíná běžet měsíční doba pro hraní.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobilní hry

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Jakub Červinka 15. 6. 2010 2:31:11
    Ve skutečnosti je to tak, že si musíte jen vybrat platebni metodu. Potom...
  • wojta 14. 6. 2010 8:57:47
    Je to tak, že se instaluje do vlastního úložiště. Player sám určí tento...
  • Tomcat 13. 6. 2010 13:42:59
    jak to jako funguje?...to si stahnu instalacku te hry, nebo to instaluje...
Určitě si přečtěte

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

** Velkoobchodní ceny za LTE jsou pro virtuály stále příliš vysoké ** Pokuta 2 miliony zatím dva ze tří operátorů ke zlevnění nemotivovala ** V krajním případě může ČTÚ odebrat vydražené LTE licence

Včera | Láska Jan | 9

Herní konzole a smartphone v jednom? PGS Lab chce oživit již několikrát neúspěšně zkoušený koncept

Herní konzole a smartphone v jednom? PGS Lab chce oživit již několikrát neúspěšně zkoušený koncept

** Dvojice procesorů, operačních systémů a displejů ** Hybrid kombinující funkce smartphonu a herní konzole typu Nintendo ** Jde o další odbočku do slepé uličky nebo nový směr?

13.  1.  2017 | Láska Jan | 6

T-Mobile má flat s neomezenými daty za 945 Kč. V Holandsku... [pozor, článek obsahuje ironii]

T-Mobile má flat s neomezenými daty za 945 Kč. V Holandsku... [pozor, článek obsahuje ironii]

** Holandský T-Mobile představil nové tarify, má i datově neomezený ** Za 945 Kč může zákazník spotřebovat 5 GB denně, pak po 1 GB zdarma přidávat ** Magentovou barvou se nenechte zmást, ČR je totiž „specifický trh“

11.  1.  2017 | Pospíšil Aleš | 37

V lednovém ceníku T-Mobilu zahřejí slevy Xperií od Sony

V lednovém ceníku T-Mobilu zahřejí slevy Xperií od Sony

** Novinka je jen jedna: odolný CAT B100 za 2 199 Kč ** Krom Xperií od Sony zlevnil třeba ještě Samsung Galaxy J5 (2016) ** Největší sleva padla na LG G4c, necelých 1 500 Kč

7.  1.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

** Hlasový provoz na Štědrý den se výrazněji nelišil od běžného víkendu ** Klesá počet odeslaných SMS ** Jejich úlohu přebírají sociální sítě, messengery a částečně MMS

28.  12.  2016 | Láska Jan | 18