Aisha Tyler ambasadorkou veletrhu CES 2017

Asociace spotřebních technologií (CTA) oznamuje, že ambasadorkou pro nadcházející ročník veletrhu CES 2017, který se uskuteční od 5. do 8. ledna 2017 v Las Vegas, se stala herečka, režisérka, spisovatelka a komička Aisha Tyler.
 
Aisha Tyler představuje multiplatformní umělkyni, která souběžně pracuje na několika různých mediálních formátech. Je herečkou v krimi seriálu Myšlenky zločince, za který americká televize CBS obdržela prestižní cenu Emmy, propůjčila svůj hlas hrdince Laně Kane v animovaném akčním seriálu Archer a má i vlastní televizní show The Aisha Tyler Show na stanici ABC.
 
„Pro CES neexistuje dokonalejší ambasador než Aisha Tyler,“ říká Karen Chupka, senior viceprezidentka CTA pro obchodní strategii. „Aisha dokazuje, že i ženy mají šanci prorazit v rozmanitém světě technologií, bez problémů se do něj integrovat a podporovat využívání technologických novinek v každodenním životě. Je skvělým příkladem toho, jak inovativní technologie mohou pozitivně ovlivnit naše životy,“ dodává Karen Chupka.

Témata článku: Tiskové zprávy