První losování SAZKAmobil šance odstartoval Jaromír Jágr

Rytíř, který svými sportovními výkony fascinuje svět, zahájil premiérové losování nové loterie SAZKAmobil šance. Média přitom dlouho spekulovala o tom, kdo se na televizních obrazovkách objeví. Mezi očekávanými jmény byly například dvě vítězky soutěže Miss Jana Doleželová nebo Petra Minářová. Skloňovala se i jména Libora Boučka nebo fotbalisty Patrika Bergera. Nakonec byl ambasadorem nové loterie Jaromír Jágr, který kvůli závazkům v NHL nemohl přijet přímo do studia, přesto se ale s diváky spojil.

„Ahoj, jsem rád, že můžu odstartovat novou loterii, SAZKAmobil šance, asi víte, že moje šťastný číslo je 68 a tak doufám, že dneska padne i to vaše. Držím palce,“ přál štěstí, všem, kdo se rozhodli novou hru vyzkoušet Jaromír Jágr.

Sazka má ambici do studia zvát významné osobnosti, a to do každého losování SAZKAmobil šance, které probíhá vždy první pondělí v měsíci. „Jsme rádi, že se při premiéře objevil Jaromír Jágr. Kdo se s diváky podělí o svoje šťastná čísla v dubnu, zatím prozrazovat nebudeme,“ říká Václav Friedmann, mluvčí Sazky.

SAZKAmobil šance je hra, kde se sází šťastných pět čísel a to za dvacet korun. Ti co mají SAZKAmobil pak sází své koncové pětičíslí. Losují se dvě výherní pětičíslí a kdo trefí všech pět čísel může vyhrát jackpot v minimální výši 250 000 korun.

Témata článku: Tiskové zprávy