Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Tisková zpráva je obsáhlejší textové sdělení určené médiím, které vydává obchodní společnost, politická strana či jiná organizace v okamžiku, kdy potřebuje sdělit něco důležitého veřejnosti (zdroj: Wikipedia).

Na MobilManii uveřejňujeme vybrané tiskové zprávy společností z oboru mobilních komunikací. Posílejte je na kuzel(zavináč)mf(tečka)cz.

Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Tiskové zprávy

Sea Hero si v ČR stáhlo více než 100 tisíc lidí

20.  6.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Celostátní vítězové 6. ročníku T-Mobile Rozjezdů jsou ze Zlína a Neveklova

Odborná porota nejvýše hodnotila ručně šité boty 18letého Václava Staňka se Zlína. Cenu veřejnosti získal David Richtr z Neveklova, který vyrábí porcelánové zásuvky a vypínače značky Mulier.

16.  6.  2016 | tisková zpráva

Příslušenství | Tiskové zprávy

Chytrá LED lampička Leitz Style nabije mobil a svítí podle potřeby

Lampička Leitz Style je skvělým doplňkem nejen pro ty, kteří zapomínají zhasínat nebo je nebaví nastavovat intenzitu světla. Ocení ji i fanoušci mobilních technologií.

8.  6.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Téměř 5 000 návštěvníkům zpestřily Brněnskou muzejní noc produkty společnosti Epson

Produkty Epson se již po páté staly součástí jedné z výstav v rámci Brněnské muzejní noci. I tentokrát byly pro účely akce zapůjčeny Technickému muzeu v Brně. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a vyzkoušet, chytré brýle Epson Moverio BT-200, ITS tiskárnu, či interaktivní MagicBox s projektorem Epson EB-585Wi.

24.  5.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Podívejte se, kolik Dobrých andělů žije kolem Vás

Nadace DOBRÝ ANDĚL přichází s unikátní mapou, která zobrazuje místa, kolik dárců – Dobrých andělů žije v jednotlivých oblastech naší republiky. Současně spouští nový projekt „Zde bydlí Dobří andělé“, do něhož se mohou přihlásit města, obce, čtvrtě či osady, ve kterých žijí více než 2 Dobří andělé. Cílem projektu je umožnit lidem společnou radost z pomoci druhým a zároveň poukázat na počet těch, kteří se již rozhodli pomáhat rodinám s dětmi ve finanční tísni. Každý, kdo se k projektu přihlásí, získá speciální logo.

9.  5.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Ericsson slaví 140 let

5.  5.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Go to Conference poprvé zamíří do Stockholmu

26.  4.  2016 | Ondrej Papánek

Tiskové zprávy

5 odvětví, které virtuální realita jednou provždy změní

Virtuální a rozšířená realita bývají nejčastěji spojovány s odvětvím herního průmyslu. Jejich využití najdeme ale i v celé řadě jiných oborů. Přináší nové postupy a možnosti ve vzdělávání, lékařství, mezilidské komunikaci či armádě. „Virtuální realita – to není jenom zábava a hraní her. Technologie se uplatní i v mnoha dalších odvětvích, jako je třeba lékařství. Její využití může být nejenom praktické, ale dokáže dosavadní postupy i výrazně zefektivnit,“ říká manažer projektu View-Master pro ČR, Marek Somol.

7.  4.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

T-Mobile jako první v Evropě spouští Mood Presence

7.  4.  2016 | tisková zpráva

TomTom | Pro řidiče | Tiskové zprávy

TomTom uvádí na trh Trucker 500

4.  4.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

FAYN snižuje ceny pro pevné a internetové volání

Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející služby mobilních sítí a pevných linek, od dnešního dne výrazně snižuje ceny na svých tarifech pro volání přes internet – z pevné linky nebo z aplikací na počítačích, tabletech a chytrých mobilech.

31.  3.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Vstupte do světa virtuální reality. K vybraným smartphonům na CZC.cz dostanete VR brýle zdarma

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz rozdává k vybraným chytrým telefonům vstupenku do světa virtuální reality. Stačí si do konce března zakoupit jeden z vybraných smartphonů, které VR podporují, a jako dárek obdržíte brýle pro VR v hodnotě až 1 999 Kč. Využít můžete také dvou speciálních splátkových produktů, které vám umožní si nový smartphone pořídit na splátky s nulovým navýšením.

26.  3.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Nadace O2 inovuje program SmartUp. Nově nabízí „smart tržiště“ a prodlužuje termíny pro realizaci projektů

Program SmartUp Nadace O2 přináší s 4. vlnou, která startuje v polovině února, několik novinek. Zjednodušuje se přihlašování projektů - v prvním kroku stačí pouze nominovat nápad. Nadace O2 zároveň spouští webové tržiště na serveru o2smartup.cz, kde mohou mladí realizátoři shánět členy do týmu, technické zázemí nebo odborné poradenství. Zároveň se prodlouží termíny pro realizaci projektů na půl roku z původních tří měsíců.

24.  2.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Investice českého podnikatele Ondřeje Tomka do Audiotéky

Pod vedením českého podnikatele Ondřeje Tomka bylo na samém závěru loňského roku dokončeno kolo financování společnosti AUDIOTEKA S.A., které společnost ocenilo na hodnotu přes 460 milionů korun českých.

8.  2.  2016 | tisková zpráva

Vodafone | Tiskové zprávy

Aplikace Můj Vodafone slaví milionté stažení

Zákazníci Vodafonu si již milionkrát stáhli prostřednictvím Google Play, App Store nebo Windows Phone Store aplikaci, která jim umožňuje spravovat zákaznický účet prakticky odkudkoli. Za jubilejní stažení aplikace operátor uživatele odmění.

4.  2.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Vodafone: Češi jsou v otázce „big data“ skeptičtí

Češi jsou v otázce „big data“ skeptičtí – bojí se o své osobní údaje a nedůvěřují státu. Důvěru dávají zdravotnickým organizacím a populárním značkám.

18.  1.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Ochrana zdravotních dat na prvním místě. iHealth a IDS spouštějí nový zabezpečený cloud

Údaje o zdravotním stavu patří k těm nejcitlivějším. Proto je nutné dávat si pozor, s kým je sdílíme a kam je ukládáme. Uživatelé telemedicínských přístrojů iHealth se nyní mohou cítit ještě více v bezpečí. iHealth totiž ve spolupráci s IDS, předním poskytovatelem zabezpečeného hostingu, spustil novou cloudovou službu, která posílí bezpečnost shromažďovaných zdravotních dat.

18.  1.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Novou viceprezidentkou pro firemní zákazníky Vodafonu se od února 2016 stane Jana Žůrková

Jana Žůrková přichází z GE International, kde zastávala vedoucí pozice v ČR, Anglii a Německu. Ve Vodafone bude mít na starosti firemní zákazníky.

11.  1.  2016 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Sony Europe má nového prezidenta

24.  11.  2015 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

DATART se zapojuje do Black Friday

23.  11.  2015 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Vodafone má nejlepší web roku 2015

13.  11.  2015 | tisková zpráva

Tiskové zprávy

Honor, Uber a Spotify rozdávají slevy, telefony i hudbu zdarma

Značka smartphonů a příslušenství Honor, která se zaměřuje na současnou generaci “digital natives”, svým novým zákazníkům nabízí tříměsíční předplatné zdarma v populární službě Spotify, která nabízí nepřeberné množství streamované hudby. Voucher získá každý, kdo si u vybraných partnerů akce zakoupí nejnovější model značky, telefon honor 7.

10.  11.  2015 | tisková zpráva