Řadu pracovních smartphonů Nokia E Series brzy doplní nový model s označením E65. Bude to tenký slider z kovu a kůže s výbavou podobnou multimediální Nokii N80. Informace jako první uveřejnili naši slovenští kolegové na MobilManii.sk, kterým informace o připravovaném modelu takřka „spadly z nebe“ a to spolu s několika fotografiemi.
Oficiálně zatím nepředstavená Nokia E65
Nová Nokia E65 by měla mít rozměry 106 × 47 × 14 mm. Obzvlášť tloušťka zaujme. Telefon má výsuvnou konstrukci a mezi použitými materiály je i kov a imitace kůže. Výbava je bohatá – displej by měl mít rozlišení 240 × 320 bodů, datovou konektivitu zajišťuje Bluetooth, infraport, USB kabel i Wi-Fi. Datové přenosy v mobilních sítích jsou zajištěny GPRS, EDGE a také UMTS. I přes podporu sítí třetí generace chybí zjevně na předním krytu kamera pro videohovory, což nás ale u třídy E nepřekvapí. Trochu s podivem je naopak fotoaparát na zadní straně – má rozlišení 2 Mpx.
Samozřejmostí je nový Symbian třetí edice, slot pro paměťové karty (microSD) a dostatek vnitřní paměti (70 MB). Cena by se měla pohybovat kolem jedenácti tisíc korun. Telefon ale zatím nebyl oficiálně představen.
Více informací a fotografií najdete v článku slovenské MobilManie
Vaše jméno:
Váš e-mail:
E-mail adresáta:
Komentář:
Odeslat
Nové pestrobarevné tatranky od Nokie umí volat se dvěma SIM, připojí se k internetu a obsahují velký balík her. Co víc chtít za tisícovku?
16. 5. 2012 | Láska Jan | 7
Skoro pět let poté, kdy konkurence představila své první dotykové hloupé telefony, se ke stejnému kroku odhodlává i finská Nokia.
14. 5. 2012 | Láska Jan | 12