U:fon: dvojnásobný kredit nebo modem zdarma

Je malý, zelený a v srpnu vám zdvojnásobí kredit na surfování. U U:fona se bude v příštích dnech dobře kupovat také nový modem.

Tuzemský benjamínek U:fon nachystal pro své zákazníky využívající předplacený internet lákavou prázdninovou akci. Při dobití kreditu přes U:fonův eShop jim dobitou částku zelený mimozemšťan zdvojnásobí. Platit lze převodem z účtu nebo kartou. Akce platí jen v měsíci srpnu a dobíjet s bonusem můžete i opakovaně.

A pokud byste měli o mobilní připojení od U:fona zájem, můžete si rovněž na eShopu zakoupit speciální edici sady předplaceného internetu za 2 900 Kč s kreditem pro připojení ve stejné výši. Sada obsahuje USB Modem Vertex VW110L v ceně 1 890 Kč. Sada je bez smlouvy a závazku, připojovat se můžete dle potřeby v denních či hodinových intervalech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kredit se 100% bonusem si můžete dobít na adrese www.ufon.cz/cz/clanek/dobijeni, platil lze pohodlně kartou

Připojení na den vyjde na 29 Kč (celkem si tedy předplácíte sto dní) nebo za 9,90 Kč na hodinu. Změna tarifu z denního na hodinový vyjde na 10 Kč. Ať už máte účtování nastaveno jakkoli, limit FUP na den činí 1 GB. Uvedené ceny jsou platné bez ohledu na počet připojení.

Kredit je možné dobíjet přes U:fonovu webovou stránku nebo infolinku a zaplatit jej kartou či převodem z účtu. Platnost kreditu je 12 měsíců od prvního připojení, jakýmkoli dobitím se platnost celého kreditu prodlužuje na dalších 12 měsíců.

Tarif*Předplacený 3G mobilní internet
účtovánína denna hodinu
cena29 Kč/den9,90 Kč/60 min.
běžná rychlost připojení400-700 kb/s
FUP1 GB/den
*Primárně nastaveno denní účtování.

A ještě jedno malé upozornění, ačkoli U:fon nazývá své připojení „3G mobilní internet“, nejde o pravé 3G, které aktuálně staví naše operátorská trojice. U:fon provozuje pouze nekompatibilní CDMA síť, takže s jeho modemem se připojíte jen a pouze v jeho síti. Naproti tomu pravé 3G (UMTS FDD) podporuje naprostá většina současných mobilů a oproti CDMA je také výrazně rychlejší.

Témata článku: Operátoři, U:fon, Zdarma, Kredit, Modem

19 komentářů

Nejnovější komentáře

  • marconius 12. 11. 2010 21:21:28
    Ahoj, musím předeslat, že již rok používám hlasové služby od UFONa a jsem...
  • baytik 10. 8. 2010 23:09:01
    Velky?? trochu jsi zaspal dobu... (btw tech modemu je vic)
  • baytik 10. 8. 2010 23:07:53
    www.ufon.cz :-D
Určitě si přečtěte

5 nejzábavnějších her zdarma pro Android

5 nejzábavnějších her zdarma pro Android

** Hrajete na mobilu? Pak musíte mít tyhle hity ** Nehrajete? Stáhněte si je taky, budou se hodit při volné chvilce ** Jaké jsou vaše nejoblíbenější hry?

12.  4.  2017 | Holčík Tomáš, Kůžel Filip | 18

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13