V den čínského antivalentýna utržil Honor 3,8 miliardy korun

Za jediný den se značce mobilních telefonů Honor podařilo v čínských e-shopech utržit v přepočtu 4,38 miliard korun. Stalo se tak 11. listopadu 2014, kdy se v Číně slaví „antivalentýn“, svátek China’s Singles Day. Mobilní telefony Honor byly nejžádanějším zbožím hned v pětici velkých e-shopů.

Zatímco vrchol nákupní horečky v západních zemích nastává před Vánoci a při novoročních výprodejích, v Číně hlásí obchody nejvyšší tržby pravidelně 11. listopadu. Tento den se samými jedničkami v datu slaví lidé svátek všech nezadaných – singles. Právě tento den se desítky milionů Číňanů zároveň snaží se svým nezadaným stavem něco udělat. Organizují rande na slepo, karaoke party a kupují dárečky, které jim mají přízeň jejich vyvolené nebo vyvoleného zajistit. Nákupní horečka dosahuje takových hodnot, že se Singles Day stal nákupním dnem číslo jedna na celém světě.

Značka mobilních telefonů Honor, která v listopadu vstoupila i náš trh, při této příležitosti zveřejnila prodejní výsledky v čínských e-shopech. Během svátku Singles Day se jí podařilo utržit 1,06 miliardy čínských jüanů, tedy v přepočtu 173,2 milionu amerických dolarů nebo 3,8 miliardy korun. Telefony Honor byly v Číně vůbec nejprodávanějšími v pětici velkých e-shopů JD, Suning, YHD, Amazon a VIP. U prodejce VMALL se například během prvních 3 sekund od startu prodeje podařilo utržit 100 milionů jüanů.

 

Témata článku: Honor, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte


Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

** Apple není první. Dvojité fotoaparáty jsou s námi skoro dekádu ** Smysl dvou objektivů se různí, ale úspěch nezaznamenal žádný ** Máme pro vás také exoty se třemi zadními či pěti předními kamerami

13.  10.  2016 | Kůžel Filip | 4

Honor 8: ukázková galerie časopisu Computer

Honor 8: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 11/16 vyšla recenze smartphonu Honor 8. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

12.  10.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Honor 8: dvojočko s citem pro detail [recenze]

Honor 8: dvojočko s citem pro detail [recenze]

** Nádherný design, kov, sklo a modrá barva, tohle se prostě povedlo ** Duální fotoparát zvládá stejné funkce jako u dražšího Huawei P9 ** Se skvělým poměrem výbava/cena hodlá silně zatopit konkurenci

14.  9.  2016 | Miksa Martin | 24