Vánoce a T-Mobile: dvojitá porce dat a víkendy zdarma

Operátor všem svým zákazníkům zdvojnásobí datové limity FUP a nabídne smartphony za vánoční ceny.

Jako druhý v pořadí představil svou vánoční nabídku T-Mobile. Radost udělá zejména stávajícím zákazníkům s aktivním datovým balíčkem, ale také těm, kteří uvažují o prodloužení smlouvy a novém smartphonu. Na rozdíl od konkurenčního O2 nemá letos T-Mobile nic pro majitele předplacených karet Twist, leda že by přešli na paušál…

Klíčovým elementem celých Vánoc jsou u magentového operátora data. Smartphony se bez nich jednoduše neobejdou, a tak T-Mobile navyšuje limit FUP na dvojnásobek.

105 dní neomezeného volání

Další benefity z oblasti služeb, které lze letos získat, jsou následující: datování, volání a SMS o víkendu zdarma na celý rok 2012. Tzv. víkendů All Inclusive si můžete užít celkem 52, tedy 105 dní. Na rozdíl od minut a SMS do vlastní sítě ale operátor docela výrazně omezil data na pouhých 50 MB.

Tato nabídka je připravena pro všechny zákazníky, kteří prodlouží smlouvu o další dva až tři roky, případně uzavřou novou smlouvu a nově si aktivují číslo. Pro zákazníky, kteří jsou ohledně prodloužení smlouvy na vážkách, má operátor ještě další motivaci – smartphony za zvýhodněnou cenu.

Klepněte pro větší obrázek
Upíšete-li se letos na Vánoce, můžete si užívat volání, SMS i data o víkendech celý příští rok

Věříme, že i letošní Vánoce prožijí naši klienti šťastně se svými nejbližšími, a díky speciální vánoční nadílce si svátky zpříjemní opravdu každý z nich. Nabídka vychází z přání a uživatelského chování našich zákazníků“, říká Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Pod stromeček jsme jim připravili největší porce internetu na nejrychlejší síti nebo víkendové volání, SMS a surfování celý rok 2012 zdarma.“

Jen pro doplnění, limit FUP (Fair User Policy) je dán určitým počtem megabajtů, které může uživatel stáhnout maximální rychlostí, kterou mu dovoluje jeho hardware a pokrytí v daném místě. Pokud limit FUP překročí, je výrazně zpomalen. Operátoři to zdůvodňují tím, aby žádný z uživatelů nezatěžoval síť příliš na úkor ostatních.

V této souvislosti přišli blogeři z Mobil(n)ovinek se zajímavým postřehem. A upozorňují také na novelu Zákona o elektronických komunikacích, kterou pravděpodobně velmi brzy schválí Senát.

Na svém Twitteru píšou: „Rychlost mobilního internetu u T-Mobile po vyčerpání FUP nově klesne na 64 kbit/s namísto dosavadních 16 kbit/s.“ Všichni uživatelé, kteří někdy „přetáhli“ FUP, mi jistě dají za pravdu, že i toto drobné vylepšení znamená rozdíl mezi tím, že si prohlédnete nebo neprohlédnete alespoň web.

Více surfování pod stromeček

Důležité je, že T-Mobile navyšuje FUP všem zákazníkům, a to u těchto balíčků:

 • Internet v mobilu Standard ze 100 MB na 200 MB
 • Internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600MB
 • Internet v mobilu Premium z 1 GB na 2GB
 • Rodinný internet v mobilu Standard ze 100 MB na 200 MB
 • Rodinný internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600 MB
 • Twist Internet v mobilu na týden z 25 MB na 50 MB

Stávajícím uživatelům bude FUP navýšen automaticky od jejich následujícího zúčtování, nejpozději k 13. listopadu 2011. Smlouvy na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U smluv na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. ledna 2012.

Zlevníme mobily, slibuje T-Mobile

Operátor dále slibuje výrazný pokles cen téměř u všech nabízených mobilů. Jako důkaz přidává čtveřici oblíbených smartphonů:

Telefonplná cenazvýhodněná cena
pro MMP 500 Kč
Samsung S5830 Galaxy Ace5 999 Kč499 Kč
Samsung i9100 Galaxy S II13 499 Kč6 499 Kč
Nokia 5004 299 Kč1 Kč
Nokia 7006 999 Kč999 Kč

Nabídka platí při prodloužení či uzavření nové smlouvy na dva nebo tři roky a současné aktivaci balíčku Internetu v mobilu Klasik při minimálním měsíčním plnění (MMP) 500 Kč.

Vánoční akce je určena všem zákazníkům, včetně těch firemních bez Rámcové smlouvy. Dvojnásobný FUP pak mohou využít i zákazníci s Rámcovou smlouvou. Od 1. listopadu spustí operátor také webovou prezentaci na adrese www.t-mobile.cz/vanoce.

Témata článku: Operátoři, Internet v mobilu, T-Mobile, Nákup a ceny, Vánoce, Zdarma, Nokia 500, Nokia 700, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II

73 komentářů

Nejnovější komentáře

 • THL 16. 11. 2011 19:31:59
  Pardon, internet Klasik - s FUP 300MB, nově 600MB.
 • THL 16. 11. 2011 19:28:14
  Tmobile: za 380Kč/měsíčně mám Tarif 750 HIT. Tzn. za 380Kč mám k...
 • budis 16. 11. 2011 14:11:19
  musíte umět vyjednávat :)
Určitě si přečtěte

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

Mizerné pokrytí, pak drahota. Operátoři udělali z ČR datově rozvojovou zemi

** V časech bídného 3G naučili operátoři zákazníky data nevyužívat ** Draho je i jinde, nás sráží nízká kupní síla a podhodnocená koruna ** Premiantem je Finsko, ruku si můžeme podat s Němci a Belgičany

Včera | Pospíšil Aleš | 104

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

** Velkoobchodní ceny za LTE jsou pro virtuály stále příliš vysoké ** Pokuta 2 miliony zatím dva ze tří operátorů ke zlevnění nemotivovala ** V krajním případě může ČTÚ odebrat vydražené LTE licence

19.  1.  2017 | Láska Jan | 13