ViralMobil: prvně Debilní kecy, teď virtuální operátor

Měli nekonečně Debilní kecy, teď se sami pouštějí do byznysu a spouštějí virtuálního operátora, který je cool. Bohužel má poplatky, které rozhodně cool nejsou.

Viral Brothers je duo specializující se na tvorbu videí a jejich virální šíření (tedy takové, kdy si odkazy lidé předávají sami). Proslavila je série Debilní kecy (viz YouTube), po prvních úspěších začali ke svým videím připojovat reklamu a teď se do byznysu pouštějí sami – zakládají virtuálního operátora.

ViralMobil provozuje své služby v síti T-Mobile a začíná s jedinou předplacenou kartou. Ceny jsou obdobné jako u virtuální konkurence, kazí je ale udržovací poplatek 37 Kč, který každý měsíc zaplatí každý uživatel bez ohledu na svoji aktivitu (někteří virtuálové poplatek účtují pouze neaktivním uživatelům). Vysoký je také poplatek za přenos kary k ViralMobil: 370 Kč. Ani s novým číslem si příliš nepomůžete, tam se pro změnu platí 111 Kč za aktivaci.

Klepněte pro větší obrázek 
Kompletní ceník služeb najdete zde.

Účtování hovorů je 60+1, tedy první minuta se vždy platí celá, pak už to jde po sekundách. Nastavení služeb a informace o kreditu získáte v samoobsluze. Datové balíčky vidíte výše v ceníku, platí měsíc od zakoupení. S nejlevnějším balíčkem se data po vyčerpání FUP zastaví, u ostatních se pokračuje dál rychlostí sníženou na 16 kbit/s.

Kartu si můžete koupit přímo na viralmobil.cz, do budoucna by měl přibýt osobní odběr. Dostanete nanoSIM a redukce na micro- a stále ještě nejběžnější miniSIM. Kredit se bude dobíjet přes terminály Sazky, bankovním převodem, nebo platební kartou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Buďte cool, nenoste ponožky v sandálech a volejte s ViralMobil. Takové je základní sdělení nového virtuála. Prodá alespoň těch 5 000 podepsaných SIM karet?

Témata článku: Virtuální operátoři

89 komentářů

Nejnovější komentáře

  • honzatrx 19. 8. 2013 14:29:18
    Tohle si pořídí jen zaostalý mentál, totální looser nebo pár nadržených...
  • Michal Tomáš 15. 8. 2013 8:07:56
    Teď už si může udělat virtuálního operátora snad každý. Jdu si taky...
  • Majk 13. 8. 2013 1:08:28
    Z debilních keců další debilní "operátor". :D
Určitě si přečtěte

Roky to nešlo, najednou to jde. Virtuálové mají LTE

Roky to nešlo, najednou to jde. Virtuálové mají LTE

** Vodafone pustil do LTE SazkaMobil a Fayn ** O2 pustilo do LTE BleskMobil, OpenCall, Moraviatel, Vinatel a Tesco Mobil ** Proč teď a proč vše v jeden den?

16.  4.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 35

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

V Polsku mají zdarma tarif se 300 MB. V ČR dostanete třetinu za 349 Kč

V Polsku mají zdarma tarif se 300 MB. V ČR dostanete třetinu za 349 Kč

** Polský Virgin má tarif s volnými minutami, SMS a 300 MB zdarma ** Vydělávat začne, až když si zákazník přikoupí balík služeb ** Přidáváme srovnání s českou veřejnou nabídkou a je nám do pláče

3.  2.  2017 | Kůžel Filip, Pospíšil Aleš | 45