Vodafone bazar: měsíc staré smartphony se slevou

Podobně jako T-Mobile ve svém Outletu, také Vodafone prodává smartphony, které mu zákazníci nepoškozené vrátili v rámci zákonné lhůty.

Od dnešního dne si také u Vodafonu můžete výhodně koupit telefony, které zákazníci vrátili funkční a nepoškozené do 30 dnů ode dne prodeje. Operátor k tomuto účelu vytvořil sekci Vodafone bazar v eShopu Vodafonu.

V současné době jsou v nabídce čtyři modely: Nokia C5, Sony Ericsson Xperia mini pro, HTC Magic a Nokia 6370. Zatímco v podobném eshopu T-Mobile Outlet prostě nakoupíte, Vodafone prodává pouze s jedním ze čtyř balíčků služeb. Nejlevnější balíček stojí 477 korun měsíčně a obsahuje neomezené volání 2 kamarádům v síti Vodafone, 50 volných minut a 50 SMS do všech sítí. Cena telefonu se odvíjí právě od zvoleného balíčku.

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Tohle jsou smartphony, se kterými Vodafone spouští svůj Bazar
Klepněte pro větší obrázek
...a balíčky služeb, bez kterých to bohužel nepůjde

Na všechny telefony Vodafone poskytuje záruku 12 měsíců (stejně jako T-Mobile). V některých případech může být balení telefonu mírně poškozené, což však nemá vliv na jeho funkčnost. Doručení na adresu zákazníka je zdarma.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nákup a ceny, Apple iPhone 4GB, HTC Magic, Nokia C5, Nokia C5 5MP, Nokia C5-03, Sony Ericsson Xperia mini, Sony Ericsson Xperia mini pro

36 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Pjenkys 9. 5. 2011 23:31:46
    Odepiš už neexistuje - nelze udělat nový tarif. Cena do cizí sítě je 12Kč...
  • Pjenkys 9. 5. 2011 23:29:34
    To si radši koupim novej Vodafone 845 s Androidem, než předraženou N97......
  • Pjenkys 9. 5. 2011 23:27:02
    MYslim že ten, co koupí HTC to kupuje kuli funkcím, a ten co kupuje iPhone...
Určitě si přečtěte