Za aplikace ze Samsung Apps můžete nyní platit prémiovou SMS

Za aplikace ze Samsung Apps můžete nyní platit prémiovou SMS

Samsung přichází po nedávném spuštění placené verze obchodu s aplikacemi Samsung Apps s dalším vylepšením této služby. Zákazníci v České republice mohou nově platit aplikace pro operační systém Bada pomocí prémiových SMS. Odpadá tak potřeba registrovat se a zadávat číslo platební karty. Placený obsah se stáhne do mobilního telefonu během nákupního procesu.

Cena aplikací z obchodu Samsung Apps zůstává při nákupu prostřednictvím prémiových SMS stejná, jako při platbě kartou. Úhradu podporují všichni tři mobilní operátoři na českém trhu. Prémiové SMS jsou u předplacených karet zúčtovány ihned a částka je odečtena z kreditu. V případě zákazníků s mobilním tarifem je částka zahrnuta do pravidelného vyúčtování služeb.

Klepněte pro větší obrázek
Do nabídky plateb přibyl nově Telefonní účet, který představuje platbu Premium SMS

Výběr lokálních aplikací

Obchod Samsung Apps je v současné době přístupný pro uživatele ve 120 zemích, paleta placených aplikací je nabízena v 49 zemích, ke kterým patří od 28. března i Česká republika. Samsung Apps nabízí domácím zákazníkům také bohatý sortiment lokálních aplikací vytvořené českými vývojáři. Mezi lokálními aplikacemi naleznete např. Jízdní řády, které umožní vyhledávat spojení veřejné dopravy ve více než 100 městech České republiky. Zároveň tato aplikace vyhledá meziměstská vlaková i autobusová spojení na území České i Slovenské republiky, resp. v případě vlaků po celé Evropě.

Mapové aplikace Lunchtime nabízí online přehled o restauracích, hospodách či barech ve vašem okolí a Bankomaty zobrazují seznam dostupných bankomatů v blízkosti. Milovníci sledování online televizního vysílání a poslechu internetových rádii ocení aplikaci Bada TV, která byla aktualizována a nově nabízí i streamované vysílání zpravodajské ČT24 a sportovního kanálu ČT4. Jedním z posledních přírůstků je aplikace iSvatek, která zaručí, že již nikdy nezapomenete na svátek či narozeniny svých blízkých.

Témata článku: Samsung, Mobilní aplikace, Software pro mobily, SMS, Bada

7 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Bada 1. 8. 2011 17:53:11
    Nemáte.
  • hellwet 1. 8. 2011 17:08:27
    jaj do kelu ze som ja vymenil wave za desire :-(3-[ a nahodou neviete kao...
  • Bada 1. 8. 2011 13:18:24
    To už jde asi měsíc...
Určitě si přečtěte

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

** Průlet satelitní mapou, cedule, fotky, základní statistiky ** Službu ReLive stačí spárovat se Stravou či Garminem ** Pak dostanete mail, že je video z vaší jízdy hotové

25.  5.  2017 | Kůžel Filip | 8

KnowRoaming: Jak si nalepit neomezený zahraniční internet na stávající SIM kartu

KnowRoaming: Jak si nalepit neomezený zahraniční internet na stávající SIM kartu

** Vyzkoušeli jsme alternativního poskytovatele roamingu z Kanady ** Na stávající SIM jsme nalepili KnowRoaming SIM kartu ** Jaké jsou výhody a nevýhody celého řešení?

21.  5.  2017 | Chroust Martin | 9

I/O 2017: Google předvedl novinky v Androidu O

I/O 2017: Google předvedl novinky v Androidu O

** Google stále ještě neodhalil finální označení Androidu O ** Ukázal však alespoň některé novinky, na které se můžeme těšit ** Důraz je kladen i na zařízení, které mají 1GB RAM a méně

17.  5.  2017 | Chroust Martin | 11