Zítra startuje Tesco Mobile, na co se můžeme těšit?

Už zítra startuje na našem trhu vyhlížený virtuální operátor Tesco Mobile. Jde o společný projekt (joint venture) Telefónicy a společnosti Tesco Stores, takže Tesco Mobile bude působit v síti O2. Nový virtuál slibuje, že „jeho nabídka volání a dalších mobilních služeb bude vždy jednou z nejvýhodnějších na trhu,“ zejména pak pro majitele Clubcard. Ostatně na navázání mobilních služeb na sběr bodů za nákupy staví Tesco na všech trzích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Aktuální podoba www.tescomobile.cz • stojany, ceníky, SIMky a další už prý mají v hypermarketech nachystané (obr.: @Tesco_Mobile_CZ)

Tesco Mobile zatím něco málo prozradilo na Twitteru, například, že když vám dojde FUP, další data snadno přikoupíte SMSkou nebo že spolu se službami bude prodávat i mobily. Z posledního příspěvku je jasné, že Tesco Mobile bude nabízet předplacenou kartu, paušální tarif pravděpodobně přibude až časem. Důrez bude kladen především na jednoduchost.

Klepněte pro větší obrázek
Jasná nabídka Tesco Mobile SK, 4× po stovce jednotek za 10 € (obr.: tescomobile.sk)

Například na sousedním Slovensku nabízí Tesco Mobile volání na předplacence za 10 centů/min. (2,6 Kč), do vlastní sítě pak buď zdarma nebo za 1 cent/min. (0,26 Kč). Volání do vlastní sítě zdarma závisí na držení Clubcard – ten, kdo ji má, získá navíc při dobití dvojnásobný kredit. Tesco Mobile SK má v nabídce i „post-paid“ tarif, opět jednoduchá konstrukce: 100 minut do vlastní sítě, 100 minut do ostatních, 100 SMS a 100 Clubcard bodů za 10 euro (260 Kč).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekTrumfem je Clubcard, její majitelé budou mít řadu výhod • Samsung Galaxy S III mini v přepočtu za 6 515 Kč (obr.: tescomobile.sk)

SIM karty budou k dostání ve 232 obchodech Tesco napříč republikou a také prostřednictvím služby Potraviny on-line na stránkách itesco.cz. Krom Slovenska spolupracuje Tesco s O2 ještě ve Velké Británii a Irsku. Například v Maďarsku je partnerem Tesca operátor Vodafone.

Témata článku: Operátoři, Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Tesco Mobile, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S III mini

70 komentářů

Nejnovější komentáře

  • y750rr 20. 5. 2013 15:07:13
    Tak s tou cenu 2,90 Kč za minutu do všech síti (mimo vlastní) díru do...
  • Tomáš Kapler 20. 5. 2013 14:43:52
    No tipnul bych si, že minuta bude stát 2,5, a jediný rozdíl oproti...
  • atlet69 20. 5. 2013 14:30:54
    Pokud jsou ceny takovéto .... Data budou ve 3 baliccich. 150 MB za...
Určitě si přečtěte

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

ČTÚ se snaží posílit pozici paběrkujících virtuálů. „Velká trojka“ jim má snížit ceny za LTE

** Velkoobchodní ceny za LTE jsou pro virtuály stále příliš vysoké ** Pokuta 2 miliony zatím dva ze tří operátorů ke zlevnění nemotivovala ** V krajním případě může ČTÚ odebrat vydražené LTE licence

19.  1.  2017 | Láska Jan | 13

ČR je operátorský klondajk. Dokazuje to i polský flat s 10 GB za 155 Kč

ČR je operátorský klondajk. Dokazuje to i polský flat s 10 GB za 155 Kč

** Výhodné nabídky od sousedů znovu dokazují, jak je u nás draho ** Rekordně výhodný tarif má polský A2 Mobile ** Za pozornost stojí i šílená grafika operátora

16.  1.  2017 | Pospíšil Aleš | 194