Soutěž s Geniusem: vyhrajte tablet Kids Designer

Klepněte pro větší obrázek

Genius je tradiční výrobce příslušenství k počítači a jiné elektroniky. Dnes můžete některé produkty z jeho nabídky jednoduše vyhrát. Stačí správně odpovědět na níže uvedené otázky a svou odpověď odeslat v ten správný čas. Správné odpovědi totiž chronologicky seřadíme, rozdělíme podle počtu výher na stejně velké části a výherci budou ti, kteří budou uprostřed těchto skupin.

1. cena: grafický tablet Genius Kids Designer

Výtečný inovativní dětský tablet pro věkovou skupinu 3 - 8 let. Tablet dokáže zabavit Vaše dítě a dodat mu představivost, kreativitu a znalosti. Lze na něm kreslit, ale také si hrát zábavné vzdělávací hry, které procvičí v matematice, paměti, znalosti barev, geometrických tvarů, logice a zeměpise. Pro všechny tyto aktivity poslouží aktivní plocha 130 x 200 mm. Podporované OS jsou Microsoft Windows XP, Vista a W7.

Klepněte pro větší obrázek

2. cena: webkamera Genius FaceCam 300

Genius VideoCam FaceCam 300 je jednoduchá a praktická webová kamera s možností uchycení na LCD nebo notebook pomocí standardního klipu. Tato webkamera je jednou z nejjednodušších cest pro zachytávání obrazu a videa, komunikaci přes internet plnou rychlostí snímání a v živých barvách. Webová kamera je s kvalitním VGA CMOS senzorem zaručující rozlišení 640 x 480 px. a 30 fps., polohování o 70° nahoru a dolů.

Klepněte pro větší obrázek

3. cena: sluchátka Genius HS-300N

Skládatelná (ohybatelná) sluchátka s otočným mikrofonem, regulace hlasitosti na kabelu. Gumová část pro zavěšení okolo ucha. Délka kabelu je 1,8 metrů.

Klepněte pro větší obrázek

Produkty můžete zakoupit na www.HALSHOP.cz.

Soutěžní otázka

Kolik her pro děti obsahuje Genius tablet Kids Designer?
Vyberte správnou odpověď.Osobní údaje

E-mailová adresa

Pravidla soutěže

Soutěž trvá od 7. 3. 2011 do 13.3. 2011 včetně. Každý soutěžící může hlasovat jen jednou, duplicity budou odstraněny. Z došlých odpovědí dále vyřadíme ty špatné a následně chronologický seznam platných odpovědí rozdělíme podle počtu výher na stejně velké části. Výherci pak budou ti soutěžící, jejichž odpovědi budou uprostřed těchto skupin.

Praktický příklad: Bude 1000 správných odpovědí a 4 výhry. Vyhrají soutěžící, jejichž odpovědi přišly v pořadí na 125., 375., 625. a 875. místě.

Výherci budou kontaktováni na uvedený e-mail. Pokud nedostaneme odpověď do jednoho týdne, oslovíme dalšího výherce v pořadí podle chronologického seznamu správných odpovědí. Výhry zasíláme pouze v rámci ČR a není je možné vymáhat právní cestou.

Potvrzením tohoto elektronického prohlášení stvrzujete, že souhlasíte se zařazením, správou, zpracováním a uchováním poskytnuté e-mailové adresy společností Mladá Fronta, a.s. v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tato soutěž je placenou inzertní akcí společnosti Genius.getficccle.aspx.jpg