Aisha Tyler ambasadorkou veletrhu CES 2017

Aisha Tyler ambasadorkou veletrhu CES 2017
Asociace spotřebních technologií (CTA) oznamuje, že ambasadorkou pro nadcházející ročník veletrhu CES 2017, který se uskuteční od 5. do 8. ledna 2017 v Las Vegas, se stala herečka, režisérka, spisovatelka a komička Aisha Tyler.
 
Aisha Tyler představuje multiplatformní umělkyni, která souběžně pracuje na několika různých mediálních formátech. Je herečkou v krimi seriálu Myšlenky zločince, za který americká televize CBS obdržela prestižní cenu Emmy, propůjčila svůj hlas hrdince Laně Kane v animovaném akčním seriálu Archer a má i vlastní televizní show The Aisha Tyler Show na stanici ABC.
 
„Pro CES neexistuje dokonalejší ambasador než Aisha Tyler,“ říká Karen Chupka, senior viceprezidentka CTA pro obchodní strategii. „Aisha dokazuje, že i ženy mají šanci prorazit v rozmanitém světě technologií, bez problémů se do něj integrovat a podporovat využívání technologických novinek v každodenním životě. Je skvělým příkladem toho, jak inovativní technologie mohou pozitivně ovlivnit naše životy,“ dodává Karen Chupka.
Další článek: Další aktualizace Pokémon Go konečně přinese denní bonusy

Témata článku: Tiskové zprávy