BleskMobil zdokonaluje služby a rozšiřuje nabídku

BleskMobil zdokonaluje služby a rozšiřuje nabídku

Významně vyšší počet způsobů a míst pro dobíjení kreditu a možnost zasílání prémiových SMS – to jsou ve zkratce novinky, které pro své klienty přichystal BLESKmobil, první český virtuální GSM mobilní operátor.

BLESKmobil, první tuzemský virtuální GSM mobilní operátor, spustil provoz v říjnu loňského roku. S nejlevnějším předplaceným voláním a SMS na trhu a jednoduchými mluvními podmínkami si ihned získal pozornost široké veřejnosti a počet jeho klientů stabilně roste. I přesto ovšem BLESKmobil neustále zlepšuje svoje služby a nabídku – naposledy například rozšířením variant dobíjení kreditu či možností zasílat prémiové SMS.

Dobít si kredit do svého BLESKmobilu mohli klienti primárně pomocí dobíjecích kuponů nebo na terminálech Sazky. Nově si zákazníci mohou nechat dobít kredit také na terminálech společnosti Fortuna, na pobočkách České pošty či v sítích prodejen Billa, Rossmann, Tesco, Žabka, Flosman, ESO market, Shell, OMV, Benzina, Agip, Euro Oil, Pap Oil, Robin Oil a dalších. Kromě toho lze kredit dobít i v bankomatech (Česká spořitelna, ČSOB, Euronet, Komerční banka), pomocí internetového bankovnictví (Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna, GE MoneyBank, Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, MOBITO) nebo pomocí platební karty na stránce www.o2.cz/onlinedobijeni.

Druhou novinkou pro zákazníky BLESKmobilu je možnost zasílání prémiových SMS a tím objednávání a placení služeb či produktů prostřednictvím mobilního telefonu. BLESKmobil umožňuje zasílání prémiových SMS ve všech cenových hladinách a samozřejmě také dárcovských DMS. Všichni zákazníci mají již aktuálně tyto služby ve svých mobilních telefonech automaticky aktivovány.

Další článek: Levná Nokia Lumia 520 přijde na trh v červnu, známe cenu

Témata článku: Bleskmobil, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

A co virtuálové v síti O2? Zpomalí, nebo zastaví internet?

A co virtuálové v síti O2? Zpomalí, nebo zastaví internet?

O2 po dosažení FUP limitu nezpomalí, ale rovnou zastaví internet. To už víte. Zajímalo nás, jak novinka ovlivní virtuální operátory působící v síti O2 (CETIN).

16.  6.  2016 | Kůžel Filip | 42