02: až tři roky volání ve vlastní síti zdarma

Konec ledna je ve znamení představování nových operátorských služeb, 1. únor je dnem, kdy začnou všechny platit. T-Mobile má zcela nové kreditní tarify, Vodafone přišel s novinkou v podobě Programu kamarádi a O2 nemůže zůstat pozadu.

Pro nové i stávající

Od 1. února 2007 mohou smluvní zákazníci mobilních služeb O2 volat kterýkoliv den v týdnu neomezeně na všechna čísla v mobilní síti O2 a pevné linky. Ve chvíli, kdy vyčerpají své volné minuty v tarifu, volají zdarma bez omezení dál. Volání do ostatních mobilních sítí a na prémiové a zelené linky jsou zpoplatněna podle příslušných tarifů.

Soukromé osoby, podnikatelé, živnostníci i menší firmy, které využívají mobilních služeb O2, mohou být nyní zdarma v kontaktu s více než 7 miliony uživatelů O2 mobilních či pevných služeb v rámci České republiky.

…a pro nové ještě něco navíc

Bonus se týká nových zákazníků, kteří si v období od 1. února do 30. dubna 2007 aktivují vybraný tarif O2 a uzavřou smlouvu na 6 až 24 měsíců. V závislosti na zvoleném tarifu a délce úvazku pak mohou volat neomezeně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na mobilní čísla O2 a pevné linky zdarma po dobu až 36 měsíců.

Nabídka platí také pro zákazníky přecházející z předplacených služeb O2 a zákazníky přicházející se svým číslem od konkurence.

K výhodám, které nabídka přináší soukromým zákazníkům, obdrží podnikatelé a drobní živnostníci další bonus. Podle typu smlouvy to bude dva až dvanáct měsíců neomezeného volání navíc.

Délka platnosti smlouvyO2 tarify: Pohoda Simple, Simple 240, Simple 600, Pohoda, SMS, Bronz, SilverO2 tarify: Simple 980, Simple 1350, Simple 1980, Gold, Platinum, Diamant
 soukromé osobypodnikatelé a živnostnícisoukromé osobyPodnikatelé a živnostníci
6 měsíců2 měsíce zdarma4 měsíce zdarma4 měsíce zdarma6 měsíců zdarma
24 měsíců6 měsíců zdarma8 měsíců zdarma24 měsíců zdarma36 měsíců zdarma

 

Ani stávající zákazníci nepřijdou zkrátka

Nekonečné volání mohou využít i všichni stávající smluvní zákazníci mobilních služeb O2. Ti, kteří v promo období:

  • uzavřou nebo si prodlouží smlouvu s Max verzí tarifu nebo s dotovaným telefonem
  • uzavřou smlouvu na některý ze Simple tarifů

Až 6 měsíců neomezeného volání na mobilní čísla O2 a na pevné linky zdarma získají při prodloužení/uzavření smlouvy na 24 měsíců.

Andrei Torriani, výkonný ředitel pro residenční zákazníky společnosti Telefónica O2 Czech Republic k nové službě říká: „Současná nabídka společnosti Telefónica O2 přináší stávajícím i novým zákazníkům jedinečnou příležitost skutečně ušetřit při volání na více než 7 milionů našich mobilních i pevných čísel v rámci České republiky."

Na závěr krátký komentář: operátoři se do toho pořádně opřeli, předhání se, kdo přijde s lepší nabídkou a vítěz je už předem naprosto jasný. Jsme to my, zákazníci.

Diskuze (32) Další článek: Vodafone Kamarádi: volání a SMS až na čtyři čísla zdarma

Témata článku: Zdarma, Rok, Zákazník přecházející, Volání, Délka platnosti

Určitě si přečtěte