170 nových bankomatů pro dobíjení Twistu

170 nových bankomatů pro dobíjení Twistu

Tisková zpráva RaioMobilu:

Praha, 23. 1. 2002 – Počet bankomatů pro nekuponové dobíjení rozšířila společnost RadioMobil. Od včerejšího dne mají všichni zákazníci sítě Paegas možnost dobíjet kredit Twist karty také prostřednictvím více než 170 bankomatů Komerční banky. Bankomaty ČSOB, terminály CCS a nově bankomaty Komerční banky tak nabízejí zákazníkům bezkonkurenční počet míst umožňujících přímé dobíjení předplacených karet Twist.

S možností jednoduchého přímého dobíjení předplacených karet prostřednictvím bankomatů přišla společnost RadioMobil na český trh jako první. Kromě tohoto způsobu mohou zákazníci i nadále využívat nejstarší způsob dobíjení pomocí kuponů. „Přímé dobíjení, k němuž není potřeba dobíjecí kupon, však využívá stále více našich zákazníků, a proto chceme, aby tato služba byla co nejdostupnější a nejpohodlnější. Pro přímé dobíjení mají naši zákazníci na výběr z rozsáhlé sítě bankomatů a terminálů CCS nebo mohou využít přímé dobíjení přes GSM Banking,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Prostřednictvím bankomatů Komerční banky je možné dobíjet kredit předplacené karty Twist částkou 400, 800, 1000, 2000 a 4000 Kč. Stejně jako u ostatních způsobů nekuponového dobíjení obdrží zákazník jako bonus 10 % kreditu z dobíjené částky.

Seznam všech bankomatů a terminálů CCS lze najít na internetové adrese www.paegas.cz v sekci Twist dobíjení.

Témata článku: Twist

14 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Zdenek 28. 1. 2002 9:42:13
    To není lepším softem, ale provedením terminálů - viz upozornění na...
  • ZdeH 25. 1. 2002 9:24:15
    Viz další můj příspěvek - když já bych raději dobíjel už těmi SMS zprávami...
  • jjnk Josef Kulhavý 24. 1. 2002 16:49:26
    Nabíjet kredit u twistu (i Go) je možný pouze pro klienty GE Capital Bank....
Určitě si přečtěte

T-Mobile představil nové datové balíčky pro Twist

T-Mobile představil nové datové balíčky pro Twist

K tomu si přidejte trio balíčků obsahující data i neomezené volání. Dat je ale poskrovnu a jakmile přetáhnete, T-Mobile vám zatne tipec.

28.  8.  2015 | Pospíšil Aleš | 34


komerční sdělení

Komerční sdělení