170 nových bankomatů pro dobíjení Twistu

Tisková zpráva RaioMobilu:

Praha, 23. 1. 2002 – Počet bankomatů pro nekuponové dobíjení rozšířila společnost RadioMobil. Od včerejšího dne mají všichni zákazníci sítě Paegas možnost dobíjet kredit Twist karty také prostřednictvím více než 170 bankomatů Komerční banky. Bankomaty ČSOB, terminály CCS a nově bankomaty Komerční banky tak nabízejí zákazníkům bezkonkurenční počet míst umožňujících přímé dobíjení předplacených karet Twist.

S možností jednoduchého přímého dobíjení předplacených karet prostřednictvím bankomatů přišla společnost RadioMobil na český trh jako první. Kromě tohoto způsobu mohou zákazníci i nadále využívat nejstarší způsob dobíjení pomocí kuponů. „Přímé dobíjení, k němuž není potřeba dobíjecí kupon, však využívá stále více našich zákazníků, a proto chceme, aby tato služba byla co nejdostupnější a nejpohodlnější. Pro přímé dobíjení mají naši zákazníci na výběr z rozsáhlé sítě bankomatů a terminálů CCS nebo mohou využít přímé dobíjení přes GSM Banking,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Prostřednictvím bankomatů Komerční banky je možné dobíjet kredit předplacené karty Twist částkou 400, 800, 1000, 2000 a 4000 Kč. Stejně jako u ostatních způsobů nekuponového dobíjení obdrží zákazník jako bonus 10 % kreditu z dobíjené částky.

Seznam všech bankomatů a terminálů CCS lze najít na internetové adrese www.paegas.cz v sekci Twist dobíjení.

Diskuze (14) Další článek: Oskar: získejte měsíční paušál zdarma

Témata článku: Twist, Bankomat, Dobíjení

Určitě si přečtěte