3G iPhone nakonec ve třech barvách?

9. červen – den, kdy má být na konferenci WWDC v San Franciscu představen nový Apple iPhone pro 3G sítě – se blíží a s tím se množí i různé dohady a spekulace. Asi si budeme zvyknout, že dokud nám Steve Jobs svůj nový jablečný model oficiálně nepředstaví, lavina se nezastaví. Jedná se totiž o jeden z nejočekávanějších produktů mobilního trhu pro tento rok.

Dnešní fámy k nám donesly informaci, která potvrzuje starší dohady, že iPhone 3G by měl být vyráběn ve více barvách. Původní zdroj hovořil o čtyřech, podle renderu, který se objevil na internetu se jedná o tři: černou, bílou a tmavě červenou (bordó). Ze soupisky tak vypadává stříbrná varianta, která možná zůstane výsadou iPhonu první generace.

Klepněte pro větší obrázek 
Zdroj: iPhoneHellas

Zároveň lze také na různých fórech a mobilních serverech narazit na nepříliš kvalitní fotografie, na nichž má být údajně zachycen iPhone 3G. Protože jsou ale obrázky velmi špatné kvality, nedokážeme odhadnout pravdivost tohoto tvrzení. Jediný úkaz, který nahrává novému iPhonu, je použití plastového materiálu na zadní kryt. Tento materiál zřejmě nahradí původní hořčíko-hliníkovou slitinu, jež by mohla bránit dobré funkčnosti čipu GPS. I ten by měl být do nového iPhonu integrován.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: macfreak.nl
Diskuze (22) | Jak fotí HTC Diamond/T-Mobile MDA Compact IV

Témata článku: 3G, Steve Jobs, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Původní zdroj

Určitě si přečtěte

Mobilní revoluce není jen iPhone. Také Android už je s námi 10 let

Mobilní revoluce není jen iPhone. Také Android už je s námi 10 let

** V příštích dnech oslavíme 10 let od veřejné premiéry Androidu. ** Spoluutvářel to, co dnes považujeme za moderní smartphone... ** ...ale inspiraci iPhonem v počátcích popře jen těžko.

28.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 10

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

** iTunes už není taková hrůza, mp3 skrz něj totiž prohnat musíte ** Máte-li sbírku CD z dob minulých, můžete je poslouchat i v iPhonu ** Otázka je, zda vám všechna ta námaha stojí za 149 Kč měsíčně...

17.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 165