8 Mb/s ADSL od O2 za 1 Kč měsíčně! Super nabídka nebo omyl? (aktualizováno)

V měsíci říjnu jste určitě zaznamenali dvě opravdu neopakovatelné nabídky O2 na internetové připojení ADSL. Šlo o variantu 8 Mb/s a v prvním případě o měsíční poplatek 600 Kč, později cena klesla dokonce na 500 Kč včetně volání z pevné. V diskuzi pod článkem se samozřejmě našlo mnoho čtenářů, kteří nad nabídkou ohrnovali nos s tím, že oni přece mají mnohem rychlejší a levnější připojení. Ale to teď nechme stranou. I já osobně jsem si v druhém článku zaspekuloval, zda za pár dní přijde ještě další sleva a věřte nebo ne, na webu O2 se objevilo něco v pravdě „bombastického“ co všem stěžovatelům vypálí rybník.

Klepněte pro větší obrázek
Cena ADSL postupně klesá, ale teprve teď je to cena pohádková

Při webové objednávce 8 Mb/s ADSL a tarifu Volám Basic při úvazku na jeden rok vám totiž O2 v tomto předvánočním čase nadělí přímo královskou slevu. Měsíčně vám totiž naúčtuje pouhou jednu korunu! Máte pravdu, zní to trochu nerealisticky, nicméně celá objednávka proběhne naprosto bez problémů a operátor vše potvrdí. Nicméně riziko, že jde o chybu tady existuje a ačkoli o dobrotivosti operátora ani v nejmenším nepochybujeme, neprovádějte prosím objednávky jen tak pokud to nemyslíte vážně.

Jinak 8 Mb/s ADSL s celkovými ročními náklady 12 Kč lze pořídit následovně: klikněte na tento odkaz a zvolte „Pokračovat“ u „Nemám pevnou linku“. Pak vyplňte své osobní údaje a na druhé kartě „Volba služby“ vyberte „O2 Duo s internetem“. Pak už jen postupujte dále v objednávce, třeba jako já (viz. obrázkový průvodce níže).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Objednávka proběhne hladce, hlavně zaháčkujte „Ano, chci ušetřit a souhlasím se závazkem na 12 měsíců“ • nejvyšší náklady jsou na poštovné...

 

Aktualizace

Zdá se, že nabídka výhodného přípojení měla takříkajíc jepičí život. Dle našich čtenářů bylo možné výhodně nakoupit zhruba od dvou hodin odpoledne. Nyní, zhruba o deset a půl hodiny později došlo k přepsání ceny na 399 Kč bez DPH. Zmizelo ovšem tlačítko „Objednat“, takže služba nejde objednat vůbec.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zhruba ve 22:30 došlo ke změně ceny, dále zmizelo tlačítko pro výběr služby • okolo půlnoci zazvonil zvonec a akce je konec

Další vývoj budeme s napětím sledovat. Pokud jste si službu objednali a budete mít nějaké nové informace, určitě nám dejte vědět prostřednicím e-mailu.

Diskuze (148) Další článek: U:fonovy Vánoce 2v1: mobil a volání za polovic

Témata článku: Operátoři, O2, Omyl, Nabídka, Předvánoční čas, Kč/měs, Akt, Mb/s

Určitě si přečtěte