A zase další iPhone

A zase další iPhone

Přestože byl iPhone již představen, na ten „pravý“ od Applu se stále čeká. A to už pěkně dlouho. Z telefonu se stala legenda ještě před tím než vůbec vznikl. Jen se podívejte na různé studie, které vznikly od fanoušků z celého světa. Nyní k nim přibyla další, která je výtvorem českého grafika Martina Šnajdra a na světových fórech sklízí mnoho kladných ohlasů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Vzhledem k tomu, že ochranná známka na název iPhone Applu nepatří, rozhodl se autor pro název iFoun. Design vychází z běžného iPodu černé barvy. Ovládací kolečko nahradila senzorová telefonní klávesnice s čísly. Hlavním ovládacím prvkem je senzorová navigační klávesa v jejímž středu se zobrazují ikony informující o zmeškaném hovoru či zprávě.

Výbavu svému konceptu autor dopřál solidní – nepředpokládám, že by Apple do svého hudebního telefonu nacpal 3Mpx fotoaparát a VGA displej, nicméně několik gigabajtů velká paměť se zdá být samozřejmostí. Zajímavým designovým prvkem je šest různých barevných schémat. Změní se barva podsvícení klávesnice, barva nabídky a také zářící bod na zadní straně. Uživatel si tak může měnit design svého mobilu podle nálady.

Diskuze (9) Další článek: Připravované mobily pro rok 2007

Témata článku: Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Ochranná známka

Určitě si přečtěte