Aby Nokia N95 déle vydržela

Asi největší nevýhodou jinak povedeného telefonu Nokia N95 je velmi slabá výdrž. Čínský výrobce akumulátorů do mobilních telefonů přišel s řešením. Vyrobil náhradní akumulátor s kapacitou 1400 mAh, který má zaručit výdrž až o 55% vyšší. Originální baterie má kapacitu jen 950 mAh.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Čínské řešení finského problému

Má to ale hned dvě velké nevýhody: s neoriginální baterií riskujete ztrátu záruky a k telefonu a už jsou dobře známy případy výbuchů neoriginálních baterií v mobilních telefonech. Druhou nevýhodou patrnou na první pohled je značná tloušťka akumulátoru.

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50