Aby Nokia N95 déle vydržela

Asi největší nevýhodou jinak povedeného telefonu Nokia N95 je velmi slabá výdrž. Čínský výrobce akumulátorů do mobilních telefonů přišel s řešením. Vyrobil náhradní akumulátor s kapacitou 1400 mAh, který má zaručit výdrž až o 55% vyšší. Originální baterie má kapacitu jen 950 mAh.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Čínské řešení finského problému

Má to ale hned dvě velké nevýhody: s neoriginální baterií riskujete ztrátu záruky a k telefonu a už jsou dobře známy případy výbuchů neoriginálních baterií v mobilních telefonech. Druhou nevýhodou patrnou na první pohled je značná tloušťka akumulátoru.

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14