Acer představuje kapesní počítače

Strategickou vizí společnosti Acer bylo, je a vždy bude přinášet na trh inovativní výrobky, které by představovaly opěrný bod pro všechny profesionální uživatele, kteří potřebují informační a technologické řešení na velmi vysoké úrovni.

Naplněním této strategie jsou dvě nové řady kapesních počítačů (PDA), které představuje společnost Acer. Modely s10, s50 a s60 jsou založené na procesoru Motorola DragonBall® VZ 33 MHz a modely n20 a n20w jsou postavené na nejnovějším procesoru Intel® PXA-250 s technologií Intel® Xscale technologyTM.

Tyto kapesní počítače Acer, mobilní zařízení poslední generace, jsou ideální pro správu profesionálních a osobních informací v libovolném okamžiku a na libovolném místě.

Série ”s”

Modely řady “s”, velmi lehké kapesní počítače, se opírají o známý operační systém Palm OS®, jsou vybavené pamětí 16 MB a Flash ROM 8 MB. Jsou ideální pro správu dat a najdou také uplatnění jako výkonné PIM systémy (Personal Information Management). Jsou to praktické a komplexní přístroje, které umožňují mít vždy a kdekoliv k dispozici jak osobní tak i firemní informace.

Klepněte pro větší obrázek

Všechny tři kapesní počítače řady “s” se odlišují typem displeje LCD, se stupni šedi u s10 a barvami u s50 a s60. Všechny modely jsou vybavené rozšiřujícími sloty Memory Stick.

Modely Acer s10 a s60 obsahují audio modul s interním mikrofonem, který umožňuje nahrávat části schůzek nebo zaznamenávat ústní poznámky jednoduše a ihned. Aplikace Audio Box poté reprodukuje nahrávky použitím integrovaného reproduktoru nebo sluchátek. Pomocí volitelné paměti Memory Stick o kapacitě 64 MB lze nahrávat až dvouhodinový zvukový záznam ve formátu MP3.

Kapesní počítače Acer řady “s” mají k dispozici širokou škálu aplikačních programů vyvinutých pod značkou Palm OS® a veškerá data mohou být využita prostřednictvím aplikací PalmTM Desktop nebo Microsoft® Outlook.

Série “n”

Oba modely řady “n” - Acer n20 a n20w - jsou kompaktní kapesní počítače řízené operačním systémem Microsoft® Windows® Pocket PC. Jsou charakteristické použitím nejrychlejšího procesoru, který je v této kategorii v současné době k dispozici a mimoto širokou řadou volitelných prvků k rozšiřování a kompletaci funkčních možností.

Vynikající výkony zajišťuje procesor Intel® PXA-250 s technologií Intel® Xscale technology™ až do hodnoty 400 MHz a Flash ROM o velikosti 32 MB, kterou lze rozšířit až na 64 MB paměti.

Acer n20w poskytuje dokonce integrované bezdrátové spojení typu Wireless LAN 802.11b, aby byla zajištěna operativnost v kanceláři i na cestách.

Klepněte pro větší obrázek

Kapesní počítače Acer série “n” představují příjemný, funkční a kompaktní design: model n20 má tloušťku pouhých 12,9 mm a podsvícený TFT displej o velikosti 3,8“. Naprosto mimořádné je jejich jednoduché použití s funkcí rychlého rolování, tlačítkem Hold pro přidržení, směrovým tlačítkem, prohlížečem obrázků, MPEG přehrávačem a baterií na bázi polymerových iontů.

Kapesní počítače Acer n20 a n20w pracují na operačním systému Microsoft® Windows® Pocket PC 2002, který poskytuje širokou řadu aplikačních programů, např. MSN® Messenger, Inbox, Windows® Media Player, Pocket Word® a Pocket Excel®, Pocket Internet Explorer® a mnoho dalších, které vytvářejí z těchto zařízení univerzální přístroje k plánování pracovních a osobních činností.

Rozšířit kapesní počítače Acer je velmi jednoduché: lze použít integrované sloty Memory Stick a univerzální Acer konektor, pro model n20 je k dispozici rozšiřující slot pro karty Compact Flash a PCMCIA, PDA řady “n” mají navíc standardní USB port.

Modely Acer n20 a n20w v sobě spojují mobilní vlastnosti kapesních systémů s rozšířenými funkcemi platformy Pocket PC. Se svým elegantním designem a integrovaný bezdrátovým síťovým modulem Wireless LAN 802.11b u modelu n20w jsou kapesní počítače řady n schopné plně uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Diskuze (2) Další článek: Invex: s GPRS pro Oskarty se zatím stále nepočítá

Témata článku: Acer, Počítače, Kapesní počítač, Počítač, Ace, Interní mikrofon


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31