Adresy s koncovkou mujoskar.cz přestanou platit 10. března (oživeno)

S příchodem Vodafonu se s námi Oskar definitivně rozloučil a jeho jméno by se nemělo už u červeného mobilního operátora vůbec ukázat. Existují ovšem drobné výjimky a jednou z nich je také koncovka mobilních e-mailů zákazníků operátora. Ta měla za časů Oskara tvar jméno@mujoskar.cz. Tento tvar je stále platný, ale operátor už e-maily na tyto adresy automaticky přesměrovává na nový tvar jméno@vodafonemail.cz.

Začátkem měsíce nás tiskový mluvčí Vodafonu informoval, že se za nějaký čas staré adresy zcela zruší. A dnes již celkem s jistotou víme, že tato chvíle nastane 10. března 2006. Na displeji telefonu se SIM kartou Oskara jsme si včera totiž přečetli tuto zprávu:

Vazeny zakazniku, zmente si ve vasich freemailech presmerovani z @mujoskar.cz na @vodafonemail.cz do 10/3/06 pro dalsi vyuzivani sluzby SMS email. Vas Vodafone


Oživeno

Operátor reaguje na naši bleskovku a dodává:

Jedná se zhruba o 300 tisíc adres. V současné době informujeme všechny uživatele o nastávající změně prostřednictvím SMS zprávy. Zjistíme-li ale, že počet zákazníků, kteří i nadále používají staré adresy je vysoký, nezrušíme je k avizovanému datu a budeme pokračovat v rozesílání informací, abychom zajistili pro zákazníka co možná nejlplynulejší přechod na novou adresu.

Diskuze (32) Další článek: Route 66 Mobile 7: o kousek lepší navigace

Určitě si přečtěte