Agile Messenger a nový firmware pro komunikátory Nokia

Je to jak na houpačce, včera zklamání nad zpožděním malého komunikátoru, dnes hned dvě dobré zprávy pro majitele Nokie 9500.

Společnost Agile Mobile uvolnila konečně očekávanou portaci programu Agile Messenger pro komunikátory Nokie – verze 3.14. Zajímavé je, že zatím není ke stažení ze stránek výrobce. Možná je to tím, že aktualizace jejich domácího webu dlouhodobě váznou. Agile Messenger je ke stažení zde. Program vypadá skvěle, má moderní a velmi líbivý design a je nutné ho pochválit za bezchybnou podporu diakritiky – hlavně u ICQ, kde s ní má problémy i vlastní originální verze pro komunikátor.

Druhá dobrá zpráva platí pro všechny majitele komunikátorů. Podle tohoto příspěvku z diskusního fóra o komunikátorech je k dispozici nová verze firmwaru – 4.50. Servisní střediska v Česku ji zatím nemají k dispozici, je ale jisté, že se dočkáme velmi brzo. Podle fóra firmware řeší nejpalčivější chybu, otevírání vytvořených dokumentů Wordu a Excelu v PC. Opravuje také další nedostatky.

Témata článku: Nokia, Messenger, Nový firmware, Firmware, Komunikátor

Určitě si přečtěte

Facebook vás chce non-stop sledovat. Vy mu to dovolíte a ještě poděkujete

Facebook vás chce non-stop sledovat. Vy mu to dovolíte a ještě poděkujete

** Facebook chce znát vaše GPS souřadnice. Nonstop ** Vědomě mu ta data asi nedáte, ale stačí malý trik... ** Rozmyslete si, než použijete sdílení polohy v Messengeru

10.  8.  2017 | Kůžel Filip | 61