Agile Messenger už nebude zdarma: zaplaťte!

Agile Messenger už nebude zdarma: zaplaťte!
Už dlouhou dobu je Agile Messenger jednou z nejoblíbenějších aplikací pro chytré mobilní telefony založené na operačním systému Symbian. Je až s podivem, že natolik kvalitní aplikace byla uživatelům po tak dlouhou dobu nabízena naprosto zdarma ke stažení.

V minulých dnech ale vývojářská společnost Agile Mobile oznámila, že ukončila jednu z etap aplikace Agile Messenger. Protože byl až doteď vývoj financován z vlastních zdrojů společnosti a další náklady už by byly jen těžko únosné, na další vývoj už budou jeho uživatelé přispívat ze svých vlastních peněženek. Skončí tak éra nejrozšířenější mobilní aplikace dneška?

Samotný systém licencování produktu však nebude zas až tak jednoduchý. Způsoby platby za aplikaci jsou dva. Buď ji můžete zakoupit přes internet za 19,95 EUR, nebo pomocí pravidelných měsíčních poplatků ve výši 2,99 EUR. Podle oficiální zprávy společnosti budou poplatky započteny do pravidelného měsíčního vyúčtování na základě smlouvy s mobilním operátorem. Navíc bude výše poplatků upravena podle jednotlivých zemí. Podrobnější informace však zatím nejsou známy a tak můžeme jen domýšlet, jak bude ve finální verzi systém vypadat. Další detaily by měly být známy během následujících čtrnácti dnů.

Rozhodování tedy nebude zas tak jednoduché, jako u podobných produktů. Bude výhodnější zakoupit instalaci programu přímo, nebo přispívat pravidelnými měsíčními poplatky? A jakým způsobem budou poplatky v jednotlivých zemích řešeny? Na tyto otázky se budeme v nejbližší době snažit odpovědět i my.

Témata článku: Messenger, Zdarma

50 komentářů

Nejnovější komentáře

  • LukI 15. 3. 2007 15:38:44
    Jestli něgdo máte agila i s keygenem tak mi ho pls pošlete na mail:...
  • martin1010 2. 2. 2006 17:43:11
    Mam j2m mobil SE D750i mam im+ 3.2 zhanam nan seriove cislo neviem ho...
  • cuir 6. 8. 2005 10:53:29
    moc to nechapu...co mi brani v tom pouzivat starsi ..jeste neplacenou a...
Určitě si přečtěte

Facebook vás chce non-stop sledovat. Vy mu to dovolíte a ještě poděkujete

Facebook vás chce non-stop sledovat. Vy mu to dovolíte a ještě poděkujete

** Facebook chce znát vaše GPS souřadnice. Nonstop ** Vědomě mu ta data asi nedáte, ale stačí malý trik... ** Rozmyslete si, než použijete sdílení polohy v Messengeru

10.  8.  2017 | Kůžel Filip | 61


komerční sdělení

Komerční sdělení