Akce Oskara: telefony za dotované ceny pro starší zákazníky (oživeno)

Včera se pod jedním článkem strhla diskuse, že operátoři nabízejí dárky a další zvýhodnění pouze pro své nové zákazníky. Hned další bleskovka s aktuální nabídkou Eurotelu sice dokazovala opak, ale zřejmě to bylo málo.

Co tedy říkáte na tuto akci Oskara? Je určena starším zákazníkům s paušálními programy, ke kterým nebylo možné pořídit dotovaný telefon: konkrétně k Dohodě s Oskarem, tarifu Mezi námi a k trojici Volám málo, Volám často a Volám stále. Pokud máte některý z těchto tarifů, dobrou platební morálku a chuť zůstat u Oskara dalšího půl roku, můžete si pořídit dotovaný telefon.

Oživeno: Nectil jsem pravidlo „Důvěřuj infolince, ale prověřuj“ a i když jsem mi měl stejné informace i z jiného zdroje, je to trochu jinak. Akce v prvé řadě neplatí jen do konce roku, jak jsem psal – je neomezená. Cena telefonů je potom závislá na tarifu, který používáte. To ale znamená, že například Sony Ericsson T630 můžete mít i levněji než za 2 577 Kč, které jsem dával jako příklad. S tarifem Volám Stále bude stát jen 1 577 Kč. Na druhou stranu s tarifem Volám málo přijde mobil na 4 577 Kč. Konkrétní ceny k jednotlivým tarifům najdete na webu Oskara.

Témata článku: Telefony, Akce, Sony Ericsson T630, Oskar, Telefon

Určitě si přečtěte

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

** Ano, takhle má vypadat evoluce iPhonu. ** Klasické dilema zda upgradovat nebo ještě počkat naboural iPhone X. ** Je levnější a má argumenty. Osmička je iPhone, který dává smysl.

12.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Michlovský Jakub | 131

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

** Alcatel A7 je plastový telefon nižší střední třídy ** Hlavní lákadlo je 4 000 mAh s několikadenní výdrží. ** Má dostatek výkonu, paměti a stěžovat si nebudete ani na fotoaparát

6.  10.  2017 | Miksa Martin | 4

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

** Dnes téměř po roce proběhne další Google Keynote zaměřená na HW ** Hlavní hvězdou budou opět smartphony řady Pixel 2 ** Trumfne letos Google konkurenci?

4.  10.  2017 | Miksa Martin | 21

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2017 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2017 můžete koupit

** Vybíráme největší mobilní hity v několika kategoriích ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý ** Své místo mají i tablety a tlačítkové telefony

4.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 19


komerční sdělení

Komerční sdělení