Aktualizační služba Sony Ericsson: Full flash zdarma u vás doma

Co bylo avizováno již na začátku července je nyní konečně tady. Služba pro bezplatnou aktualizaci firmware telefonů Sony Ericsson nově umí tzv. Full flash. Co to pro uživatele znamená v praxi?

Především nyní při aktualizaci svého telefonu přijdete o všechna data, která v telefonu máte. Doporučuji tedy před samotnou aktualizací vše pečlivě zazálohovat. SEUS vás na tuto novinku sice upozorní, troufám si ale tvrdit, že by si jí spousta uživatelů nemusela všinout a po aktualizaci SW by tak mohli být nemile překvapeni. Nikoliv nevýznamnou změnou je i to, že pokud jste se svým telefonem mívali SW problém, který nešel běžně vyřešit pomocí aktualizační služby, nyní už pravděpodobně půjde.

Dříve totiž Full flash mohla provádět pouze servisní střediska a patřičně vybavení jedinci. U některých telefonů to sice šlo i doma, tyto postupy však nebyly vždy bez rizika. Nyní tedy je tato možnost zdarma a pro všechny. Tuto změnu hodnotím jednoznačně jako krok správným směrem, na druhou stranu sebelepší aktualizační služba není nic platná, dokud nebude Sony Ericsson pro telefony vydávat kvalitní verze firmware. Je tato změna pro Sony Ericsson jedním z kroků pryč ze současné krize?

Klepněte pro větší obrázek
Prostředí Sony Ericsson Update service

 

Diskuze (23) Další článek: Aktuální informace k dostupnosti mapy Topo Czech 2

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Software pro mobily, Aktualizace softwaru, Software pro PC, Zdarma, Ericsson, Služba, Akt, Son

Určitě si přečtěte