Aktualizováno: Bouřka způsobila Oskarův výpadek

Na některých místech v Praze i v některých dalších oblastech ČR způsobila právě probíhající bouřka výpadky sítě Oskar. Momentálně zjišťujeme, jak velkého území se tyto výpadky sítě týkají a za jak dlouho budou odstraněny.

Doplněno:

21:30 Některé části Prahy se opět podařilo zprovoznit, o situaci na zbytku území ČR se vás pokusíme co nejdříve informovat.

21:35 Výpadky jsou hlášeny z Hradecka, Pardubicka, Liberecka a z Prahy, ve většině oblastí by mělo být již vše v pořádku. Příčinou výpadku byla s největší pravděpodobností bouřka. Během zítřka se pokusíme zjistit také technickou příčinu celého výpadku.

00:10 Vypadá to, že bouřka, která postupuje přes území ČR již další problémy našim operátorům nepůsobí. Síť Oskar by měla již přes hodinu fungovat na celém území bez větších problémů.

Aktualizováno:

11:58 Podle informací od našich čtenářů se během dnešního rána vyskytnuly v některých lokalitách další problémy. Kromě potíží se signálem byly také zaznamenány potíže s GPRS. Jestli máte i nadále problémy se sítí Oskar, tak to napište do naší diskuse (připište prosím vždy také lokalitu a popis problému).

12:33 Oficiální vyjádření Oskara:

Včerejší silná bouřka s blesky způsobila včera v noci krátkodobé zatlumení nebo přerušení několika mikrovlnných spojů. Díky kontinuálnímu monitorování sítě, moderní technologii a precizní práci techniků Oskara byly všechny opravy provedeny během patnácti minut a nejpozději do dvou hodin k plné spokojenosti zákazníků.

Diskuze (179) Další článek: Oskar má na webu interaktivní mapu pokrytí

Témata článku: Výpadek, Akt, Způsob, Oskar, A/B


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34