Aktuálně: nový roaming Eurotelu – za 17,73 Kč po celé Evropě

Právě skončila tisková konference Eurotelu, na které byla představena kompletně nová nabídka roamingových služeb. Podle očekávání bude nová nabídka vycházet z globálního modelu roamingové nabídky s názvem My Europe operátora O2. Pro české zákazníky přibyly navíc Egypt a Tunis. Ceny se sjednotí a budou nižší, podobně jako u T-Mobilu a Vodafonu. Eurotel je nyní partnerem 51 sítí v 15 zemích.

Od 15. června do 31. srpna bude minuta hovoru ze všech evropských zemí všech operátorů stát 17,73 Kč (14,90 Kč bez DPH). Cena platí pro paušální zákazníky Eurotelu i majitele předplacených karet Go. Volat za tuto částku můžete do ČR a v rámci dané země. Žádné spojovací poplatky se neplatí a stejná cena platí i pro příchozí hovory. Sjednotila se také cena za odeslání SMS zprávy, bude stát 11,90 Kč (10 Kč bez DPH). Ceny hovorů klesnou, ale v případě textovek však dochází ke zdražení.

Ceny roamingu pro mimoevropské země zůstávají stejné jako doposud. Po skončení akčí letní nabídky však dojde k celkové transformaci roamingových služeb.

Podrobnosti připravujeme....

Témata článku: Roaming, EU, Euro, Akt

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

** Chování Čechů v zahraničí se změnilo zcela zásadně ** V Chorvatsku jsme surfovali 50× více a spotřeba rostla v celé EU ** Překupníci se zahraničními tarify se neobjevili, operátoři nezdražují

23.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 68

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

** Roaming už není strašák, lidé přestali mobil za hranicemi vypínat ** Datový provoz narostl v porovnání s rokem 2016 desetinásobně ** T-Mobile také obsloužil o 20 % více cizinců, nejvíce Němců

2.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 88