AKTUÁLNĚ: T-Mobile představuje službu Mých5 - levné volání ve skupině

AKTUÁLNĚ: T-Mobile představuje službu Mých5 - levné volání ve skupině

T-Mobile právě pořádá tiskovou konferenci věnovanou představení nové služby Mých5. Jedná se o službu pro výhodnou komunikaci mezi skupinou pěti telefonistů. Nová služba je určena pro zákazníky s paušálním i předplaceným tarifem.

Ceny volání za minutu na oblíbená čísla jsou 2,98 Kč u paušálních zákazníků a 3,50 Kč u zákazníků s předplacenou kartou Twist. Za zvýhodněnou SMS zprávu zákazníci zaplatí 0,60 Kč, respektive 1,50 Kč.

Služba není spojena jen se speciálním tarifem, ale také s javovou aplikací, která se instaluje do telefonu. Ta umožňuje mít svých oblíbených pět přátel stále na displeji mobilního telefonu. Aplikace je zatím dostupná pro sedm typů telefonů značek Samsung a Nokia. Samotný tarif lze ale používat i s použitím jiných typů telefonů.

Telefony s podporou aplikace Mých5:

  • Samsung E250, E740, D900
  • Nokia 2760, 2630, 3110, 6300

Jsme na tiskové konferenci a průběžně přineseme podrobnější informace.

Mých5 není jen levnější volání

Citujeme z tiskové zprávy: "Zvýhodněná komunikace na pět vybraných čísel není vše, co Mých5 nabízí. Součástí služby je aplikace umožňující mít fotografie či ikony pěti nejoblíbenějších lidí přímo na displeji mobilního telefonu. K navázání spojení tak stačí stisknout jedno tlačítko."

Aplikace Mých5 bude zobrazena na displeji telefonu v pohotovostním režimu. Uživatel si ji může různě upravovat podle svých představ. Grafické ikony si mohou zákazníci vybrat přímo v telefonu nebo si stáhnout nové z T-Zones, kde bude k dispozici 80 ikon zdarma.

Zvýhodněné volání i do cizí sítě

Mých5 není jen doplňkovou službou, ale speciálním tarifem. Tarif bude k dispozici jako předplacený Twist nebo paušální kreditní, a to v klasické variantě bez závazku nebo se zvýhodněním HIT. Majitelé těchto tarifů si mohou zvolit pět čísel z jakékoli domácí sítě (mobilní i pevné), na která budou volat a psát za zvýhodněnou cenu.

Ceny pro Twist:

Tarif Twist Mých55 zvolených kontaktůostatní čísla
cena za minutu3,50 Kč7,00 Kč
cena za SMS1,50 Kč3,50 Kč
Hovory jsou tarifikovány systémem 60+30, ceny jsou včetně DPH

Ceny pro paušální zákazníky

Tarif Mých55 zvolených
kontaktů
ostatní čísla
měsíční platba/kredit416,50 Kč
celkový kredit v tarifu416,50 Kč
cena za minutu2,98 Kč6,55 Kč
cena za SMS0,60 Kč1,79 Kč
Hovory jsou tarifikovány systémem 60+30, ceny jsou včetně DPH

Mých5 bude operátor nabízet od 21. října pro tarifní zákazníky a od 1.listopadu pro Twist uživatele.

Mých5 součástí systému telefonu 

Základní nastavení 5 oblíbených čísel je zdarma, měnit se mohou zdarma každý měsíc, ale ne častěji. Na nový tarif Mých5 můžete přejít ze stávajících tarifů T-Mobilu podle standardních podmínek operátora. Stejně tak můžete přejít z běžného Twist tarifu na nový Twist Mých5.

Ještě doplňující informace k aplikaci Mých5. Není to jen obyčejná javová aplikace, ale je to součást firmwaru telefonů. T-Mobile spolupracuje přímo s výrobci mobilních telefonů, kteří podporu této služby do telefonů integrují. Aplikaci Mých5 tedy není možné do telefonů běžně nahrát, musí se přehrát firmware telefonu. Odměnou za tuto komplikaci je naprosto bezproblémová funkčnost a rychlost. Aplikace se v podstatě "usadí" na pohotovostním displeji a bude zde fungovat podobně jako aktivní pohotovostní displej. T-Mobile spolupracuje kromě Nokie a Samsungu například i se Sony Ericssonem. Počet telefonů podporující tuto službu se bude zvyšovat.

Majitelé telefonů, které službu podporují, mohou na značkové prodejně T-Mobilu požádat o aktualizaci firmwaru, aby mohli tuto novou službu naplno využívat. Ještě ale připomínám, že výhodné volání lze využívat i bez telefonů s přímou podporou Mých5. V takovém případě přijdete pouze o možnost rychlé volby svých oblíbených pěti čísel přímo z pohotovostního displeje.


Odpovědi na otázky z diskuze: 

Ta cena je jen pro volání na čísla T-Mobile nebo na jakákoli čísla?
Ceny platí na všechna čísla v rámci ČR. Čísla do cizích sítí mohou být i v pětici vybraných čísel pro výhodné volání.

Budou volné minuty v rámci paušálu?
Jedná se o kreditní tarif, takže neobsahuje volné minuty. Kdo se nechce vůbec vázat, ten si může zvolit o něco dražší Twist variantu. Ten kdo se zaváže k platbě měsíčního paušálu v rámci tarifu, ten získá výhodnější ceny.

Připravujeme článek s podrobnými informacemi.

Diskuze (59) | Průzkumné auto TeleAtlasu v Hradci Králové

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Nokia 2760, Samsung E250, Akt, Volání, Mobil, Levné volání

Určitě si přečtěte

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

Dnes | Pospíšil Aleš | 6

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

13.  1.  2018 | E15.cz , Gallistl Vladan | 11

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

** Čeští operátoři jsou drazí zhruba stejně jako britští či němečtí ** Za data si nechají pořádně zaplatit v zemích Beneluxu ** Nejhůř je na tom Afrika, na „giga“ tam trhnou skoro 1 000 Kč

27.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 42

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

** Operátor v lednu sleví modely Honor, Huawei a Samsung ** Za necelých 13 tisíc se začne prodávat Samsung Galaxy A8 ** Zlevní také tablet Samsung Galaxy Tab S3, cena klesne o 2 tisíce

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš