Alcatel: hodinky, na které jsme čekali?

Na webových stránkách Alcatelu je v profilu modelu OT-E220 zobrazená drobný obrázek dosud neznámých hodinek. Pod ním je označení jmenovaného mobilu, a tak se dá předpokládat, že se zde objevil nedopatřením. I to však stačilo na to, aby ve mně vzbudil naději. Render ve větším rozlišení jsem pak našel na podobně nečekaném místě v manuálu k telefonu na stránkách Amerického schvalovacího úřadu FCC.

Klepněte pro větší obrázek

Když jsme testovali hodinky Sony Ericsson MBW-100, byli jsme nadšeni nápadem. Jedním dechem jsme však dodávali, že by se z něj dalo vytěžit více. Možná se tedy skutečně dočkáme. Vzhledem k tomu, že není k dispozici žádný potvrzený popis, můžeme zatím pouze hádat.

Útvar nad displejem vypadá jako reproduktor, možná tedy bude náramek sloužit jako plnohodnotné handsfree. Tuto myšlenku však trochu zpochybňuje obvyklé umístění hodinek. Zkuste si sami, jak se asi telefonuje z hodinek na zápěstí… Na pásku pod samotným tělem vidíme tři diody s ikonkami obálky, vysílače a baterie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Radost mi kazí velice hrubá matrice displeje. Takto by se na ni mnoho informací nevešlo, ale snad se jedná pouze o stylizované základní zobrazení času.

Diskuze (1) Další článek: Girls Talk: nová služba T-Mobilu?

Témata článku: Alcatel, Příslušenství, Hodinky

Určitě si přečtěte